• GoHome Professional
kuće bosanska gradiška što veće podrum kablovska - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće bosanska gradiška što veće podrum kablovska - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće bosanska gradiška što veće podrum kablovska

  • Za upit "kuće bosanska gradiška što veće podrum kablovska" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 910 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 71000 KM
    • do 89000 KM (prosječna cijena)
    • do 100000 KM
    • do 891 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 330.000 KM, 528,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca-Duolex 12X11m udaljena od centra Gradiske 500m, na 3 sprata ,+podrum pod celom kucom 132m2, ukupne povrsine 528m2 sa podrumom.tj.garazom,prva faza parnog grijanja,fali koto i radiatori,svi podovi parket, krov prekriven pre 2 god.sva kupatila pod keramikom ukupno 6.svi unutrasnji....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 420,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na površini od 500m2 nalaze se dve kuće. Velika kuća je površine 300m2. Od toga je 100m2 lokal, a ostalih 200m2 stambeni prostor. Prvi stambeni sprat ima kuhinju, veliku dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Sve kompletno uredjeno. Drugi sprat ima dve spavaće sobe, veliku dnevnu sobu....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 420.000 KM, 255,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca 3 etaza po 85m2, dvor.zgrada i garaza 60m2, temelj za posl. prost. sa dozvolom 72 m2, sa extra uredjenim dvoristem i okucnicom, poplocano ukras. kaldrmom, lampe, ukrasne figure i sl., okucnica pod engl. travom sa velikim cvjetnjacima, nalazi se uz mag. put B.Luka-Gradiska, 3km....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajeem kuću u blizini Gradiške, 2,5 km od centra grada kuća ima četiri sobe, dva kupatila, dva namještena sprata, ppotkrovlje nije završeno, ostavu, dvorišnu zgradu, garažu, šupu za drva, dva ulaza u dvorište, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 57.000 KM, 60,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO! POVOLJNO! POVOLJNO! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno samo 2.6 km od Nove Topole koja nudi mnoge sadržaje: ambulanta, apoteke, škola, vrtići, policijska stanica, pošta, marketi, cvjećare, kafići, benzinske pumpe, banke, itd. Imanje čine: Odmah useljiva kuća od 60 m², zidana od sitne cigle....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Known for being the HOT SPOT! Located 5 minutes away from the citys centre, which includes many shopping stores, bars, cafes, schools, banks, fitness, & other local entertainment. Great place to build a brand new spacious house or building, or start up your own business. Additional....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)