• GoHome Professional
kuće bosanska gradiška 160 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće bosanska gradiška 160 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće bosanska gradiška 160 m2

  • Za upit "kuće bosanska gradiška 160 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 1.241 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 99000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 180.000 KM, 160,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Rovine; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 112.000 KM, 160,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2026.,

www.realitica.com

? RIJETKA PRILIKA – Porodična kuća na placu 3700m2 (Šor, Gradiška) ; Donji Podgradci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 245.500 KM, 160,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2025.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Dubrave .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće bosanska gradiška 160 m2'
113.000 KM
297.800 KM
108.000 KM
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 280.000 KM, 155,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju luksuzna kuća u Gradišci - idealna za porodicu! .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 139.000 KM, 168,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

GRADISKA, DUBRAVE, kuca na prodaju na atraktivnoj lokaciji uz magistralni put Gradiska-Banjaluka, 5 km do Gradiske. Velicina kuce 168 m² i nalazi se na parceli 5 117 m². Ima uredjene zidane pratece objekte i garazu. Kuca je pogodna i za lokal, ima visoki strop 286 cm i može da se....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 270.000 KM, 150,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.12.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 200.000 KM, 147,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Kruskik .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)