• GoHome Professional
kuće bosanska gradiška 170 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće bosanska gradiška 170 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće bosanska gradiška 170 m2

  • Za upit "kuće bosanska gradiška 170 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 1.011 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 70000 KM
    • do 87000 KM (prosječna cijena)
    • do 100000 KM
    • do 877 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 108.000 KM, 169,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Nova Topola .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 139.000 KM, 168,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

GRADISKA, DUBRAVE, kuca na prodaju na atraktivnoj lokaciji uz magistralni put Gradiska-Banjaluka, 5 km do Gradiske. Velicina kuce 168 m² i nalazi se na parceli 5 117 m². Ima uredjene zidane pratece objekte i garazu. Kuca je pogodna i za lokal, ima visoki strop 286 cm i može da se....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 194.000 KM na 184.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 184.000 KM, 180,00 m2 cca 1020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 194.000 KM
10.04.2026 - 184.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Centar; Grad Gradiška .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće bosanska gradiška 170 m2'
76.800 KM
180.000 KM
198.000 KM
 
-8%

Promjena cijene sa 117.600 KM na 108.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 108.000 KM, 180,00 m2 cca 600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 117.600 KM
12.04.2026 - 108.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju dvoetažna kuća na Stočari površine 180m2 na placu od 506m2. ; Stočara .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 112.000 KM, 160,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2026.,

www.realitica.com

? RIJETKA PRILIKA – Porodična kuća na placu 3700m2 (Šor, Gradiška) ; Donji Podgradci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 245.500 KM, 160,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2025.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Dubrave .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajeem kuću u blizini Gradiške, 2,5 km od centra grada kuća ima četiri sobe, dva kupatila, dva namještena sprata, ppotkrovlje nije završeno, ostavu, dvorišnu zgradu, garažu, šupu za drva, dva ulaza u dvorište, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 166.000 KM, 180,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Centar .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 297.800 KM, 158,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.08.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju – kuća u Gradišci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 280.000 KM, 155,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju luksuzna kuća u Gradišci - idealna za porodicu! .

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 130.000 KM na 113.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 113.000 KM, 154,00 m2 cca 730 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.07.2025 - 130.000 KM
29.04.2026 - 113.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Grad Gradiška .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2