• GoHome Professional
kuće bosanska gradiška do 100000 km 100 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće bosanska gradiška do 100000 km 100 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće bosanska gradiška do 100000 km 100 m2

  • Za upit "kuće bosanska gradiška do 100000 km 100 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 732 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 95000 KM (malo jeftiniji)
    • 100000 KM (malo skuplji)
    • do 747 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.sprat
    • renoviran
    • adaptiran
    • novogradnja
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 49.500 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu, raj na zemlji! Zadnja kuca u sokaku sa velikim vocnjakom(80 stabla vocki+ 40 stabla grozdja. Kuca na dva sprata, stepenice u kuci i van kuce. Drugi sprat: 3 spavace sobe i kupatilo Prizemno: 1 spavaca soba, 1 kupatilo, boravak kuhinja i trepezarija u sklopu (otvoren....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 103.000 KM, 100,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu u naselju Lipovaca! Kompletno zavrsena i namjestena,(ukljucujuci i sav namjestaj)! Kuca je gradena 2007,posjeduje kompletnu dokumentaciju! Gradena je po najnovijim standardima - Komerling stolarija, 7cm vanjska izolacija itd.itd. 53.000 EUR-a! Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kucu u B.Jankovcu 10x10 sa podrumom+zgrada na 4000m2 placa+7000m2 zemlje prodajem. Kuca je useljiva ima gradjevinsku i svi papiri uredni. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 66.700 KM, 96,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 91,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KOMPLET RENOVIRANA IMA VELIKO DVORISTE VOCNJAK NALAZI SE NA UGLU IMA DVA PRILAZA EKSTRA LOKACIJA I KUCA Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .