• GoHome Professional
kuće bosanska gradiška do 100000 km 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće bosanska gradiška do 100000 km 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće bosanska gradiška do 100000 km 60 m2

  • Za upit "kuće bosanska gradiška do 100000 km 60 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 904 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 95000 KM (malo jeftiniji)
    • 100000 KM (malo skuplji)
    • do 950 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno samo 2.6 km od Nove Topole koja nudi mnoge sadržaje: ambulanta, apoteke, škola, vrtići, policijska stanica, pošta, marketi, cvjećare, kafići, benzinske pumpe, banke, itd. Imanje čine: Odmah useljiva kuća od 60 m², zidana od sitne cigle....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 57.000 KM, 60,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO! POVOLJNO! POVOLJNO! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno svega 2.6 km od Nove Topole. Cijena je 60 hiljada km, za ostale informacije zvati na 066126022 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 40.000 KM, 56,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa 5000m2 zemlje u Gradiškoj u naselju Mačkovac. Za sve dodatne informacije nazovite na: tel: 065/426-423 ili na tel: +38640818419 Slike će doći za kojih par dana Lp! Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 47.000 KM, 55,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodam kuću s okućnicom i šupom,drvarnicom,cjena po dogovoru Zvati na brojeve 00386-40-894-703 00386-70-330-621 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Kablovska TV .

 
 
 

Primjetili ste pogrešku?