• GoHome Professional
kuće bosanska gradiška do 100000 km 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće bosanska gradiška do 100000 km 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće bosanska gradiška do 100000 km 80 m2

  • Za upit "kuće bosanska gradiška do 100000 km 80 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.140 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 95000 KM (malo jeftiniji)
    • 100000 KM (malo skuplji)
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kablovska
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 80,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE LIJEPA PORODIČNA KUĆA U GORNJIM POTKROVICIMA ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2024.,

www.realitica.com

Kuca na prodaju za vise informacija se obratite na Viber ; Laminci Brezici .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 107.400 KM, 82,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2024.,

www.realitica.com

Vikendica u Gornjim Podgradcima – Idealna za Odmor ? ; G.podgradci .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće bosanska gradiška do 100000 km 80 m2'
81.000 KM
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 79.700 KM, 84,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju: Porodična kuća s velikim zemljišśtem u Novoj Topoli! ; Nova Topola .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 85.000 KM, 73,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 457m2, u Gradišci, uz glavni put, na lijevoj strani idući prema gradu na oko 800m udaljeno od novog Centruma. Kuća je površine cca 73m2 sa dva pomoćna objekta (38m2 i 15m2). U sklopu placa je i pušnica i drvarnica sa još nekim....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)