• GoHome Professional
kuće brčko 110 m2 do 120000 km što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće brčko 110 m2 do 120000 km što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće brčko 110 m2 do 120000 km što manje

  • Za upit "kuće brčko 110 m2 do 120000 km što manje" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 959 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 110000 KM (malo jeftiniji)
    • 120000 KM (malo skuplji)
    • do 938 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 55.000 KM, 100,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM KUCU U BRCKOM NASELJE GRCICA OKUCNICA 400 CM2 KUCA NIJE ADAPTIRANA NAKON RATA DAKLE POTREBNO JU JE RENOVIRATI CIJENA PO DOGOVORU POCETNA 550000 MARAKA Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 101,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2022.,

www.indomio.ba

Stambeno poslovna zgrada Pr+1s+Pot površine 101m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 12m2, dvorište površine 500m2, njiva5 klase površine 299m2. U prizemlju se nalazi veliki poslovni prostor koji se trenutno koristi kao garaža i ljetna kuhinja. Na spratu se nalazi dnevni boravak, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 73.000 KM, 102,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 102 m2, sa pomoćnim zgradama površine 29 m2 i 10 m2, sa okućnicom površine 362 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila, i postoji mogućnost odvajanja još jedne prostorije koja bi mogla....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće brčko 110 m2 do 120000 km što manje'
130.000 KM
100.000 KM
97.500 KM
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 103,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. Stara kuca na odličnom placu površine 490m2. Kuća je stara i potrebna je adaptacija ili gradnja novog objekta. Prizemlje kuce se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, kupatila, ostave I hodnika iz koga je unutrasnjo stepeniste....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 114,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 114m2 u osnovi, pomoćni objekti površine 34m2 i 38m2, voćnjak 3. Klase površine 72m2, dvorište površine 500m2 što ukupno placa iznosi 758m2. Kuća na sprat koja u prizemlju ima dnevni boravak sa kuhinjom I trpezarijom, spavaću sobu, hodnik i kupatilo. Na sprat....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 115.000 KM, 116,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2025.,

www.indomio.ba

Kuća Pr+1s površine 58 m2 u osnovi, na placu površine 809 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com