• GoHome Professional
kuca sa bazenom što veće do 190000 km 160 m2 do 91 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom što veće do 190000 km 160 m2 do 91 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom što veće do 190000 km 160 m2 do 915 km/m2

  • Za upit "kuca sa bazenom što veće do 190000 km 160 m2 do 915 km/m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, RUMBOCI, 90.000 KM, 175,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA,174 m2, U Rumbocima,kućni broj 365,blizina Ramskog jezera,struja,voda,telefon,pvc stolarija,aluminijska ograda na balkonima,vlasništvo 1/1,zelena površina(parking) uz kuću 81 m2,gospodarska zgrada 90 m2,uz kuću ide i parcela(voćnjak) od 860 m2,kuća je spremna za daljnu....

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 97.000 KM, 174,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaja kuće stambeno-poslovni objekat, dijelom namještena, 2 sprata i potkrovlje, jedan sprat odmah useljiv, ca. 87 m², okućnica ca. 1200 m2, juzna strana, iznad izvora kiseljaka, vlasništvo uredno, blizina ambulante, ljekarne. Cijena 28.000,00 EUR. Može se pogledati prema dogovoru....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 92.040 KM, 173,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine po papirima 173 m2 i nalazi se na parceli površine 293 m2. sastoji se od dvije etaže i to od prizemlja i sprata na kojima se nalaze dva fizički odvojena stana. Prizemlje se satoji iz predulaza, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kuparila. Na prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 169.000 KM, 173,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice, u okolini Zvornika. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt +387 65 654 197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt telefon +387 65/654-197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 142.000 KM, 172,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća spratnosti P+1, bruto kvadrature cca. 170 m2 sa dvorištem na osunčanoj parceli površine 408m2 sa prelijepim panoramskim pogledom na samo 2 minute udaljenosti od Spomen parka Vraca. Do centra grada se stiže za cca 7 minuta vožnje. Naselje Gornji Kovačići, Novo Sarajevo Kuća je....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 150.000 KM, 171,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SUTEREN + S1 UKUPNE STAMBENE POVRSINE 171M2 OBA SPRATA SU IDENTICNOG RASPOREDA I SASTOJI SE OD 3 SOBE, KUHINJE SA DNEVNIM BORAVKOM, OSTAVOM, HODNIKOM, WC I KUPATILO ODVOJENI, PREDULAZ, BALKON Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 150.000 KM, 170,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U mirnom dijelu starog ilijasa nedavno renovirana kuca sa 2 kupatila, kuhinjom i 4 sobe. Uredjenom bastom sa sadrvanom i zapoceta garaza sa 2 parkinga. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 140.000 KM, 170,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u centru Doboja (Petka Džurica 12- stari naziv ulice) površine 8x8 m2 sa svim priključcima (struja, voda itd.) Kuća ima podrum, sprat i visoko potkrovlje i tavan. Garaža se nalazi u dvorištu. Kuća je odmah useljiva, Kuća je u izvrsnom stanju, vlasništvo 1/1 Nekretnina....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa što veće do 190000 km 160 m2 do 915 km/m2 (139)
  • kuca sa bazenom što veće do 190000 km do 915 km/m2 (8)
  • kuca sa bazenom što veće do 190000 km 160 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)