• GoHome Professional
kuca sa bazenom što veće do 2300 KM/m2 1.sprat - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom što veće do 2300 KM/m2 1.sprat - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom što veće do 2300 KM/m2 1.sprat

  • Za upit "kuca sa bazenom što veće do 2300 km/m2 1.sprat" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.503 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosječna površina)
    • barem 190 m2
    • 230 m2
  •  Po cijeni
    • 2100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TUZLA, Bakšaiš, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvanw pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa ti poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedan kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 487.000 KM, 300,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Prekrasna kuća u osnovi 150 m2 prizemlje i sprat na placu 626 m2 u neposrednoj blizini Banje Dvorovi.Kuća u suštini posjeduje veliki dnevni boravak ,trpezariju , dvije kuhinje ,ostavu , 6 spavaćih soba , tri kupatila , više balkona i terasa , garderobnu....

 
 
 
  Kuća, ČELEBIĆI, 380.000 KM, 204,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju luksuzna vila smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji uz obalu Jablaničkog jezera u Čelebićima. Ova impozantna vila nudi savršen spoj udobnosti i spektakularnog pogleda na prirodu, pružajući luksuzan životni prostor i privatnost. Idealna je za obitelj, investiciju ili....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca sa bazenom što veće do 2300 km/m2 1.sprat'
94.000 KM
262.064 KM
89.000 KM
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica u Blagaju. Parcela ima ukupnu površinu od 950m², dok kuća ima nekih 150m² sambene površine. Prilaz parceli je asfaltiran i kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća ima dupli garažni prostor i u prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i WC. Prvi sprat sadrži....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)