• GoHome Professional
kuca sa bazenom 160 m2 kablovska do 360000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom 160 m2 kablovska do 360000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom 160 m2 kablovska do 360000 KM

  • Za upit "kuca sa bazenom 160 m2 kablovska do 360000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 340000 KM (malo jeftiniji)
    • 370000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 352.800 KM, 150,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine u osnovi 66 m2 po ZK izvatku a stvarnih 150 m2 i nalazi se na parceli površine 358 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od garaže i trosobnog stana. Sprat se sastoji od poslovnog prostora i trosobnog stana koji se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 350.000 KM, 160,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličnu porodičnu kuću na Vracama, ulica Avde Smajlovića. Ova ljepotica broji cca 160m² odlično raspoređenih na svoje tri etaže. Prva etaža, odnosno prizemlje rezervisana je za garažu i poslovni prostor cca 55m². Dnevni boravak, kupatilo, kuhinja s trpezarijom, balkon,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 330.000 KM, 155,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Soukbunaru, ispod tranzita. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi poslovni prostor (25 m2) i stambeni dio (kuhinja, boravak, kupatilo) i sprata sa tri spavaće sobe, balkonom i toaletom. Kuća ima oko 30 m2 bašte i garažu. Potpuno je spremna za useljenje i ne....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

rodaje se divna porodična kuća u naselju Mejdan u ulici Srđe Zlopogleđe. Strukturu čine prizemlje, potkovlje i pomoćna manja kuća (garsonjera). Na prizemlju je smješten trosoban stan od 70 m2, a čine ga hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak i dvije spavaće sobe. U potkrovlju se....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 380.000 KM, 160,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoadaptirana kuca sa garažom na atraktivnoj lokaciji, naselje Vraca Prodaje se kuća na tri etaže ukupnog stambenog prostora površine cca. 250m2 sa garažom i dvorištem površine cca. 300m2 na veoma lijepoj i mirnoj lokacijiOvo su slike od gornjeg sprata,doljni sprat je jos u....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 380.000 KM, 160,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.nekretnine.ba

DOGLODI-Prodajem uknjiznu kucu P+1 i poslovni prostor na prostranoj parceli povrsine 1000m2 preko puta stadiona u naselju Doglodi,Ilidza; Opis Nekretnine: Prodaje se useljiva i uknjizena kuca brutto kvadrara ca 165m2 sa poslovnim prostorom ca 70m2 i ljetnom kuhinjom ca 25m2 na prostranoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 390.000 KM, 150,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševu, novogradnja, funkcionalan i uređen suteren sa mokrim čvorom, bašta iza kuće, parking za auto, visokokvalitetna gradnja i enterijer. Kuća se nalazi na parceli od 250 m2, Vlasništvo 1/1. Sve informacije na 061/535-309 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 180.000 KM, 162,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa okućnicom, dvorištem i prilaznim putem, sa svim pomoćnim objektima, garaža, kotlovnica , ljetnikovac, bašta, plastenik itd. Namješteno sa centralnim grijanjem na daljinsko upravljanje. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 170.000 KM, 150,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Almena prodaje kuću sa 900 m2 zemljišta .Kuća i zemljište su 1/1 a kuća posjeduje i građevinsku dozvolu.Stanje kuće je solidno i direktno je useljiva.Kuća ima vlastitu vodu. Kontakt: 0603014037 (viber i WhatsApp) e-mail: almena.nekretnine@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 170.000 KM, 149,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Lemond nekretnine vam nude kuću nedaleko od centra Čapljine. Kuća ima 300m² stambenog prostora. Sastoji se od 2 kata i podkrovlja. Prvi kad je uređen te se sastoji od 2 sobe, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje te garaže i podruma. Drugi kat ove kuće nije uređen te je pogodan za gradnju....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa 160 m2 kablovska do 360000 km (51)
  • kuca sa bazenom kablovska do 360000 km (8)
  • kuca sa bazenom 160 m2 do 360000 km (2)
  • kuca sa bazenom 160 m2 kablovska (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)