• GoHome Professional
kuca sa bazenom barem 190 m2 do 2200 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom barem 190 m2 do 2200 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom barem 190 m2 do 2200 KM/m2

  • Za upit "kuca sa bazenom barem 190 m2 do 2200 km/m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 1.450 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2000 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.sprat
    • moderan
    • terasa
    • okućnica
    • adaptiran
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 880.000 KM, 400,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo fantastičnu kuću u rezidencijalnom dijelu Breke. Kuća se sastoji od petosobnog stana, prostranog hobi prostora s mini bazenom i prostorijama za zabavu po želji, te potkrovne etaže s koje se pruža prelijep pogled na Hum. Tu je i garaža s električnim rolo vratima i direktnom....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 485.000 KM, 234,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća spratnosti sut+priz+sp površine 107 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 127 m2 u osnovi na placu od 5.871 m2. Suteren se nalazi ispod čitave kuće u kom je smještena kotlovnica i 4 prostorije. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, jedne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca sa bazenom barem 190 m2 do 2200 km/m2'
487.000 KM
391.140 KM
94.000 KM
  Kuća, ČELEBIĆI, 380.000 KM, 204,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju luksuzna vila smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji uz obalu Jablaničkog jezera u Čelebićima. Ova impozantna vila nudi savršen spoj udobnosti i spektakularnog pogleda na prirodu, pružajući luksuzan životni prostor i privatnost. Idealna je za obitelj, investiciju ili....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 399.000 KM, 230,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super porodičnu kuću u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o skrivenoj i ušuškanoj ulici Stara cesta sa minimalnim prisustvom saobraćaja. Riječ je o dvospratnici od cca 230 kvadrata smještenoj na nepunom dulumu zemlje (910 m²). Kuća je primarno orijentirana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u elitnom dijelu naselja Bojnik, opština Novi Grad, Sarajevo. Distancirana od gradske buke i visoko prometnih ulica Sarajeva, pružiti će svom sljedećem vlasniku mir i tišinu potrebnu za relaksirajući život. Kuća, kao i imanje na kojem se nalazi, imaju sve predispozicije....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 400.000 KM na 390.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CAZIN, 390.000 KM, 260,00 m2 cca 1500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 400.000 KM
15.04.2026 - 390.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled na grad i sve njegove ljepote. Kuća....

 
 
 
  Kuća, KUPRES, 300.000 KM, 250,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U POTPUNOSTI OPREMLJENA I NAMJEŠTENA U BLIZINI SKIJALIŠTA.U SKLOPU KUĆE NALAZI SE ZATVORENI BAZEN,SAUNA I KONOBA. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Bakšaiš, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvanw pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa ti poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedan kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 350.000 KM, 350,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novu višekatnicu u Sarajevu, Općina Centar, Bare, odmah uz glavnu ulicu (Alipašina), sa svim urednim papirima. Kuća moderno opremljena, sa tri velike stambene etaže, plus ogromna garaža (za nekoliko automobila), bazen (nedovršen), jacuzzi, plato za tenis, bašta, velika terasa,....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI PETROVAC, 500.000 KM, 500,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća mini vila, ima i veliki bazen Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u Spionica Krc ! Kuca je kompletno renovirana po modernom standardu, posjeduje duplu termicku izolaciju.. svi prikljucci papiroligija uredna, uplanjena. Posijeduje profesionalni vanjski bazen za kupanje sa toplotnom pumpom Za sve info contaktirati na Tel 0033637132278....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 133.000 KM, 180,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mirnom delu Laktaša, na 15ak min od Banjaluke. Ukljižena na vlasnika. Dvospratna kuća od 180m2 na placu od 1017m2 koji pruža mnogo mogućnosti (za vrt, bazen). Pomoćni objekat u dvorištu, 2 parking mesta, struja, voda. U prizemlju je zasebna jedinica (stan) koji....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju atraktivna kuca u centru Trna u radjena po projektu (Nas Stan) osnovice 10x11x12 i ljetna kucica 6x4 na 500m2 ogradjenog uredjenog dvorista sa dva parking mjesta. Kvalitetno radjena sa 32 nosiva stuba, alu i pvc stolarijom vanjskom, puno drvo i medijapan unutrasnjom, bramak....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)