• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 190000 km što jeftinije pala ci - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 190000 km što jeftinije pala ci - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 190000 km što jeftinije pala cijena

  • Za upit "kuca sa bazenom do 190000 km što jeftinije pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 180000 KM (malo jeftiniji)
    • 190000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-21%

Promjena cijene sa 70.000 KM na 55.500 KM dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 55.500 KM, 68,00 m2 cca 820 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 70.000 KM
25.04.2026 - 55.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju porodicna kuca na odlicnoj lokaciji u Grcici. Kuca je izgradjena od cigle, nudi dvije sobe, kuhinju, kupatilo, hodnik i predsoblje. Nalazi u jednom od ljepsih dijelova Grcice, u blizini prodavnica,restorana, skola i svih potrebnih sadrzaja za danasnji zivot. .

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 88.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 88.000 KM, 111,00 m2 cca 790 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.11.2024 - 98.000 KM
28.09.2025 - 102.000 KM
03.12.2025 - 110.000 KM
10.04.2026 - 88.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 3221m2, u Rovinama, Gradiška, uz glavni put, na lijevoj strani idući prema gradu u blizini Rapić d.o.o. PJ Farmofit. ; Rovine .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 104.500 KM na 99.000 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 104.500 KM
15.05.2026 - 99.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 117.600 KM na 108.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 108.000 KM, 180,00 m2 cca 600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 117.600 KM
12.04.2026 - 108.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju dvoetažna kuća na Stočari površine 180m2 na placu od 506m2. ; Stočara .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.500 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 111.500 KM, 94,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 118.000 KM
15.05.2026 - 111.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Kamena kuća na velikoj parceli – Trebinje (Mostaći) ; Zasad .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 150.000 KM na 140.000 KM dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRIJEDOR, 140.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 150.000 KM
14.03.2026 - 140.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2026.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju imanje površine 11250m2, koje se nalazi u naselju Saničani u Prijedoru, sa pogledom na ribnjak Saničani. .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 148.400 KM na 142.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LAKTAŠI, 142.000 KM, 60,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 163.600 KM
19.11.2025 - 158.000 KM
21.11.2025 - 148.400 KM
10.04.2026 - 142.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2025.,

www.realitica.com

? Na prodaju – Vikendica Iris (Jablan, Laktaši) ; Jablan .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 161.600 KM na 143.200 KM dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 143.200 KM, 250,00 m2 cca 570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.11.2024 - 165.700 KM
16.01.2026 - 161.600 KM
30.03.2026 - 143.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Šargovac. Prodaje se kuća ukupne površine 250 m2, spratnosti P+1+M na placu od 2,864 m2. ; Šargovac .

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 163.600 KM na 146.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 146.600 KM, 123,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 163.600 KM
17.04.2026 - 146.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju prizemna kuća u Bihaću naselje Žegar sa zemljištem, na parceli ukupne površine 5.661m2, građena 1962.godine. Kuća je useljiva. Sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, dvije sobe, predsoblja, kupatila, verande, hodnika, špajze. Podovi su parketi sa keramikom. Uplanjena....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 159.000 KM na 149.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRIJEDOR, 149.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 159.000 KM
25.02.2026 - 149.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2026.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju kuća kvadrature 100m2 izgrađena na placu površine 214m2 u naselju Urije u Prijedoru. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 190000 km što jeftinije pala cijena (26)
  • kuca sa bazenom što jeftinije pala cijena (3)
  • kuca sa bazenom do 190000 km što jeftinije (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)