• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 190000 km što veće dvorište 70 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 190000 km što veće dvorište 70 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 190000 km što veće dvorište 70 m2

  • Za upit "kuca sa bazenom do 190000 km što veće dvorište 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 180000 KM (malo jeftiniji)
    • 190000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 75.000 KM, 75,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena prizemna kuća sa tavanom površine 75 m2, sa okućnicom površine 5270 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom (unutrašnjom i vanjskom) a grijanje je na drva ili na struju (grijalice).....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 195.000 KM, 75,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJE SE ATRAKTIVNA KUĆA NA MIRNOJ LOKACIJI! Kuća spratnosti Pr+1S uknjižene površine 75m2 u osnovi,na placu površine 560m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila. Stepenište za sprat nalazi se sa vanjske strane kuće.....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Bakšaiš, 138.000 KM, 75,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Prodajem kuću veličine 75 m2 i 953 m2 okućnice + zidana garsonjera u dvorištu. ; Bihać .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 195.000 KM, 75,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostrana kuća spratnosti Pr+1S, u osnovi površine 75m2. Smještena na prostranom zemljištu ukupne površine 3586m2, koje uključuje dvorište površine 500m2, dva pomoćna objekta površine 100m2 i 6m2, voćnjak 3. klase površine 2668m2, te pašnjak 3. klase površine 237m2. Ova....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 75.000 KM, 75,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosobnu kucu u Doboju. Veliko dvoriste, basta, garaza. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI NOVI, 35.000 KM, 75,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u dobrljinu opstina novi grad.bosanski novikuca 75kvmsastoji se od garaze i podruma,sprat veranda,hodnik,kupatilo,spajz,spavaca soba,dnevni boravak i kuhinja sa jedilnicom,i visoko podkrovlje nezavrsenoima struja,internet i vodasve ogradjeno dvoriste sa kucom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 74,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 74 m2 u osnovi na placu površine 328 m2 koje se vdi kao dvorište. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase, unutrašnje stubište vodi na sprat koje se sastoji od dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 85.000 KM, 73,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 457m2, u Gradišci, uz glavni put, na lijevoj strani idući prema gradu na oko 800m udaljeno od novog Centruma. Kuća je površine cca 73m2 sa dva pomoćna objekta (38m2 i 15m2). U sklopu placa je i pušnica i drvarnica sa još nekim....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.500 KM, 72,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambena zgrada površine 72m2 u osnovi, na placu površine 611m2 na glavnom putu sa lokalom u prizemlju. Prizemlje se sastoji se od lokala sa kuhinjom, odvojenog dnevnog boravka, kuhinje, sobe, kupatila I hodnika. Na spratu se nalaze dvije sobe, dvije kuhinje I dva kupatila( kao dva....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 71,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća na sprat u sklopu imanja, površine 71 m2 u osnovi. Sastoji se u prizemlju od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od 2 spavaće sobe, hodnika i tri mračnjaka. Uz....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 190000 km što veće dvorište 70 m2 (31)
  • kuca sa bazenom što veće dvorište 70 m2 (1)
  • kuca sa bazenom do 190000 km što veće dvorište (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)