• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 200 m2 što jeftinije kablovska - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 200 m2 što jeftinije kablovska - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 200 m2 što jeftinije kablovska

  • Za upit "kuca sa bazenom do 200 m2 što jeftinije kablovska" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 1.976 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, LJUBOVČIĆI, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera. U neposrednoj blizini je kompletan sadržaj za lagodan život vas i vaših ukućana. Nekretnina posjeduje garažu i prelijepo....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u Spionica Krc ! Kuca je kompletno renovirana po modernom standardu, posjeduje duplu termicku izolaciju.. svi prikljucci papiroligija uredna, uplanjena. Posijeduje profesionalni vanjski bazen za kupanje sa toplotnom pumpom Za sve info contaktirati na Tel 0033637132278....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 100,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno sređena i opremljena kuća sa bazenom u Drakuliću na placu od 1000 m2 udaljeno od centra Banja Luke 10 min.vožnje. Kuća obuhvata 100 m2 stambene površine i 40 m2 garažnog prostora. Kuća je montažne gradnje od 2009 godine i prodaje se sve sa namještajem i svom mogućom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.000 KM, 96,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Rijetkost na tržištu nekretnina da se ovakva nekretnina prodaje. Kultivisan, veoma lijep, ograđen plac za kućom za odmor ili svakodnevni boravak, asvaltni prilaz kraj placa "pomočna cesta" regionalnog puta iz pravca Sarajeva prema Ilijašu. Plac sa kućom se nalazi na veoma mirnom i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u elitnom dijelu naselja Bojnik, opština Novi Grad, Sarajevo. Distancirana od gradske buke i visoko prometnih ulica Sarajeva, pružiti će svom sljedećem vlasniku mir i tišinu potrebnu za relaksirajući život. Kuća, kao i imanje na kojem se nalazi, imaju sve predispozicije....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 585.000 KM, 180,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se ekskluzivna, prelijepa i veoma kvalitetna vikend kuća ukupne stambene površine cca. 180,00 m², sa bazenom, velikim asfaltiranim igralištem, pomoćnim objektima i šumom, izgrađena 2024. godine na parcelama ukupne površine 8203 m². Objekat je uknjižen, uplanjen i posjeduje....

 
 
 
  Kuća, IVANICA, 600.000 KM, 165,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vilu 165 m2 sa tri sobe i pripadajucim kupatilima bazenom 36 m2.. jacuzzi 6 m2.. kamin prostorom.. pomocnom prostorijom komplet namjestajem i svim potrebnim za primanje gostiju Nekretnina posjeduje Balkon Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Podlugovima u prelijepom ambijentu sa 60 vocki i 20 borova. Kuca posjeduje pratece objekte bazen-ribnjak sa vlastitim izvorom, 3 garaze i 7 parking mjesta. Kuca je udaljena svega 20 m od auto puta Sarajevo-Zenica. Kompletno imanje je ogradjeno zidovoma 2 m visine....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

- Kuca na Buni u Mostaru (20 metara od reke) - Plac povrsine 2 duluma - Tri spavace sobe, dva kupatila, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, hodnik, ostava - Prednje dvoriste + zadnje dvoriste (vocnjak) - Bazen i rostilj mesto - Dva parking mesta Kontakt: +38763282988 (Zorana) Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 140,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Foči - prigradsko naselje Jošanica,5km udaljena od grada. Kuća se nalazi na desnoj obali reke Drine,ulaz pravo sa puta. Kuća sa dva sprata, pomoćnim objektom i bazenom 10m dužine, 5m širine i 2m dubine. Za sve informacije zvati na telefon 065/368-770 Igor ili 065/290-490....

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, Na upit, 136,00 m2