• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 200 m2 do 2300 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 200 m2 do 2300 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 200 m2 do 2300 KM/m2

  • Za upit "kuca sa bazenom do 200 m2 do 2300 km/m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 1.338 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • pogodan
    • parket
    • dvorište
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 323.100 KM na 301.700 KM dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 301.700 KM, 132,00 m2 cca 2290 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2024 - 358.000 KM
17.10.2025 - 323.100 KM
18.03.2026 - 301.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2024.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglasava prodaju kuće u naselju Bregovi u centru grada Trebinja sa pogledom na bregovacki bazen stambene povrsine 132 m2 sa okucnicom i pomocnim objektima i placem od 276 m2. Posjeduje kolski put sa prednje strane koji je upisan....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 200.000 KM, 85,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.07.2022.,

www.indomio.ba

Kuća Pr + 1S + Pot površine 85m2 u osnovi, što ukupno stambenog prostora iznosi oko 250m2 na placu od 414m2. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i hodnika odakle stepenice vode na sprat koji se sastoji od tri spavaće sobe od koje dvije imaju izlaz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca sa bazenom do 200 m2 do 2300 km/m2'
261.595 KM
40.000 KM
89.000 KM
  Kuća, ČELEBIĆI, 380.000 KM, 204,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju luksuzna vila smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji uz obalu Jablaničkog jezera u Čelebićima. Ova impozantna vila nudi savršen spoj udobnosti i spektakularnog pogleda na prirodu, pružajući luksuzan životni prostor i privatnost. Idealna je za obitelj, investiciju ili....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 100,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno sređena i opremljena kuća sa bazenom u Drakuliću na placu od 1000 m2 udaljeno od centra Banja Luke 10 min.vožnje. Kuća obuhvata 100 m2 stambene površine i 40 m2 garažnog prostora. Kuća je montažne gradnje od 2009 godine i prodaje se sve sa namještajem i svom mogućom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u elitnom dijelu naselja Bojnik, opština Novi Grad, Sarajevo. Distancirana od gradske buke i visoko prometnih ulica Sarajeva, pružiti će svom sljedećem vlasniku mir i tišinu potrebnu za relaksirajući život. Kuća, kao i imanje na kojem se nalazi, imaju sve predispozicije....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica u Blagaju. Parcela ima ukupnu površinu od 950m², dok kuća ima nekih 150m² sambene površine. Prilaz parceli je asfaltiran i kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća ima dupli garažni prostor i u prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i WC. Prvi sprat sadrži....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u Spionica Krc ! Kuca je kompletno renovirana po modernom standardu, posjeduje duplu termicku izolaciju.. svi prikljucci papiroligija uredna, uplanjena. Posijeduje profesionalni vanjski bazen za kupanje sa toplotnom pumpom Za sve info contaktirati na Tel 0033637132278....

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera. U neposrednoj blizini je kompletan sadržaj za lagodan život vas i vaših ukućana. Nekretnina posjeduje garažu i prelijepo....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 133.000 KM, 180,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mirnom delu Laktaša, na 15ak min od Banjaluke. Ukljižena na vlasnika. Dvospratna kuća od 180m2 na placu od 1017m2 koji pruža mnogo mogućnosti (za vrt, bazen). Pomoćni objekat u dvorištu, 2 parking mesta, struja, voda. U prizemlju je zasebna jedinica (stan) koji....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 94.000 KM, 180,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2021.,

asoglas.com

Po vrlo povoljnoj cijeni prodaje se imanje sa kućom u Cazinu, mjesna zajednica Pećigrad. Na imanju je izgrađena, useljiva i namještena kuća sa dva sprata. Ukupna površina posjeda je: 23 074 m2 zemljišta, od toga je 3250 m2 hrastove i cerove šume. Ostatak posjeda od 19 824 m2 je sačinjen....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)