• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 2100 km/m2 što manje Zadnjih 14 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 2100 km/m2 što manje Zadnjih 14 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 2100 km/m2 što manje Zadnjih 14 dana pala cijena

  • Za upit "kuca sa bazenom do 2100 km/m2 što manje zadnjih 14 dana pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 1900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.500 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 111.500 KM, 94,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 118.000 KM
15.05.2026 - 111.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Kamena kuća na velikoj parceli – Trebinje (Mostaći) ; Zasad .

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 140.000 KM na 120.000 KM dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, USTIKOLINA, 120.000 KM, 96,00 m2 cca 1250 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 140.000 KM
19.05.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se zidana, kvalitetno građena, kuća- vikend objekat, gabarita 5,94 x 10,25 m, na kulivisanoj, ograđenoj parceli, cca 2500 m2, u divnoj skoro netaknutoj prirodi. Lokacija: Zaseok Jabuke Izuzetna prelijepa prirodna okolina, bogata šumom i čistom izvorskom vodom, potocima i rječicom.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 KM na 220.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAKOVICA, 220.000 KM, 107,00 m2 cca 2060 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.09.2024 - 240.000 KM
27.06.2025 - 230.000 KM
08.05.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se kuca sa zemljom 845m2+250m2 u Rakovici, 20km od Sarajeva. Kuca je na tri sprata (107m2), ima dva kupatila i dvje kuhinje i odma je useljiva(ima struju, vodu i kanalizaciju). Ispred kuce ima manja kucica koja sluzi kao ostava i velika terasa koja je na pola pokrivena. Papiri....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 210.000 KM na 159.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VISOKO, 159.000 KM, 110,00 m2 cca 1450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.10.2023 - 210.000 KM
09.05.2026 - 159.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine 55 m² u osnovi na dvije etaže (P+S), korisne površine 110 m² sa dva pomoćna objekta povšine 31 m2 i 6 m2 na parceli površine 2.902 m2 koja je u potpunosti ravana. Ista se nalazi u ulici Podgorani, općina Gorani (Buci), Visoko. Kuća je izgrađena 1960. godine.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 2100 km/m2 što manje zadnjih 14 dana pala cijena (5)
  • kuca sa bazenom do 2100 km/m2 što manje pala cijena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)