• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 2100 km/m2 što manje do 150000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 2100 km/m2 što manje do 150000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 2100 km/m2 što manje do 150000 KM porasla cijena

  • Za upit "kuca sa bazenom do 2100 km/m2 što manje do 150000 km porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+18%

Promjena cijene sa 87.200 KM na 102.600 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 102.600 KM, 69,00 m2 cca 1490 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.07.2024 - 87.200 KM
27.02.2026 - 102.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se prizemna kuća površine 69m2, smještena na placu od ukupno 441m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Dodatno, kuća posjeduje garažu i ostavu, pružajući dovoljno prostora za skladištenje i parkiranje vozila. .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 133.400 KM na 138.500 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 138.500 KM, 70,00 m2 cca 1980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.07.2024 - 0 KM
11.08.2024 - 140.000 KM
11.10.2024 - 137.000 KM
30.10.2024 - 139.000 KM
05.01.2025 - 138.000 KM
24.01.2025 - 137.000 KM
29.01.2025 - 136.000 KM
17.02.2025 - 135.000 KM
16.04.2025 - 134.000 KM
02.05.2025 - 133.000 KM
18.06.2025 - 132.000 KM
19.09.2025 - 131.000 KM
13.04.2026 - 133.400 KM
06.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2024.,

www.realitica.com

BANJA LUKA; PRODAJEM DVOSOBAN STAN-POSEBNA ETAŽIRANA STAMBENA JEDINICA NA PRVOM SPRATU ZGRADE, (ZGRADA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, PRVOG SPRATA I DRUGOG SPRATA-POTKROVLJA); STAN JE 70 KVADRATA KORISNE-NETO POVRŠINE (DVIJE ODVOJENE SOBE), (UKUPNA-BRUTO POVRŠINA STANA JE 83 KVADRATA);....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 97.200 KM na 102.300 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 102.300 KM, 75,00 m2 cca 1360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.11.2024 - 112.500 KM
31.03.2025 - 102.300 KM
10.12.2025 - 97.200 KM
25.03.2026 - 102.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Prijakovci. Prodaje se vikend kuća površine cca 75 m2 (u osnovi 41 m2), spratnosti P+1+Pk na placu od 1083 m2. ; Prijakovci .

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 120.000 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIROKI BRIJEG, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2024 - 110.000 KM
25.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

Kuca,Dobrič(Siroki Brijeg)..Od 78.7m2,plac od 959m2,sa dve sobe od po 13.20m2,hodnik6.60m2,kupatilo-wc sa 4.70m2 ,dnevnim boravkom 15.20m2 i kuhinja sa ostavom 6m2!Ima dve " terase",manja je 8.38m2 a veca je 34m2 stima da je od toga podrum 18 a catrnja za kisnicu 16m2 (4*4*5mdubine)!Postoji....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 2100 km/m2 što manje do 150000 km porasla cijena (6)
  • kuca sa bazenom do 2100 km/m2 što manje porasla cijena (1)
  • kuca sa bazenom do 2100 km/m2 što manje do 150000 km (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)