• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što jeftinije za ada - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što jeftinije za ada - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što jeftinije za adaptaciju do 170000 KM

  • Za upit "kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što jeftinije za adaptaciju do 170000 km" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ROGATICA, 30.000 KM, 50,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća i zemlja se nalaze u Rogatici u naselju Gračanica. Na placu od 1 000 m2 nalaze se 2 manje kuće a ostali dio je bašta. Imanje se nalazi na desnoj strani potoka Gračanica i ima svoj vlastiti most. Kompletno imanje je ograđeno i kompaktna cjelina. Bašta se sastoji od jednog dijela....

 
 
 
  Kuća, KALENDEROVCI GORNJI, 40.000 KM, 60,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju porodično imanje u Kalenderovcima. Sastoji se od kuće, pomoćnih zgrada i voćnjaka, sve na parceli površine 8207m2. Kuća je useljiva uz određenu adaptaciju. Voćnjak se sastoji od 100 sadnica aronije u punom rodu te 50 stabala mješovitog voća. Na imanju postoji arterijski....

 
 
 
  Kuća, BAREVO, 48.000 KM, 60,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Nedaleko od Jajca, prodaje se useljiva kuća zajedno sa kućanskim aparatima (el.šporet, šporet na čvrsto gorivo, frižider,) i namještajem (kuhinja i sobe opremljene sa krevetima i ugaonom garniturom, klub stolovima). Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju je šest prostorija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Sedrenik, 54.000 KM, 45,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje manju kuću sa okućnicom na Sedreniku, ulica Ramića Banja, općina Stari Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na zemljištu površine 290 m2. Prema podacima iz katastarskog plana površina kuće iznosi 27 m2,....

 
 
 
  Kuća, GORAŽDE, 60.000 KM, 70,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

500m od centra iza bingo centra ul bolnička pogodno ZA NOVOGRADNJU UKNJZENO GRADJEVINSKI PAPIRI UREDNI ILI ZA ADAPTACIJU TEL 00381646656196 LJILJANA KOMLENOVIĆ Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 65.000 KM, 61,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 61 m2, na placu površine 543 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji ima isti raspored, i iznad njega se nalazi tavanski prostor. Kuća posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI NOVI, 65.000 KM, 65,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca i 8 duluma zemlje u novom gradu naselje buljuk kraj same magistralne ceste novi-prijedor kuca ima pomocne objekte.potrebno adaptirati i srediti.u kuci niko nezivi vec 15god.uknjizeno moguce odma prepisati.kontakt na broj 066440364 ili na +385955612813 Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 69.999 KM, 69,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 69 m2 u osnovi, sa pomoćnom zgradom površine 9 m2, na placu površine 643 m2! Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Vanjsko stubište vode na sprat koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, KAKANJ, 70.000 KM, 96,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca na dobroj lokaciji na Vardi u Kaknju.Kuci je potrebna adaptacija.Cijena po dogovoru, uknjižena 1/1 a za ostale informacije na Viber 0031624693929 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 87.000 KM, 83,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je samostalna prizemna kuća površine 83 m2 u Laktašima, naselje Jablan. Kuća se nalazi na glavnom putu i posjeduje sve priključke. Sastoji se od tri sobe, grijanje je na drva, a uz minimalnu adaptaciju odmah je useljiva. Ograđena bašta pruža dodatni prostor za odmor, vrtlarstvo....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 2300 km/m2 što jeftinije za adaptaciju do 170000 km (36)
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što jeftinije za do 170000 km (10)
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što jeftinije za adaptaciju (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)