• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što veće do 150000 k - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što veće do 150000 k - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što veće do 150000 km 170 m2 renoviran

  • Za upit "kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što veće do 150000 km 170 m2 renoviran" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, GRAHOVIK, 156.470 KM, 182,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

NA PRODAJU JE KUĆA NA GRAHOVIKU koja je udaljena od centra grada 1,8 km. Pored kuće se nalaze dva pomoćna objekta, šupa i još jedna započeta kuća. Na oba sprata se nalaze po dvije spavaće sobe, hodnik, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo i ostava. Prvi sprat je potpuno renoviran kao....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u Bijeljini. U pitanju je planska gradnja iz 1989 godine. Kuća je renovirana 2003 godine, izmijenjen raspored prostorija, promijenjene elektro i vodo instalacije, mokri čvorovi, podovi, uveden telefon, TV, internet. Posjeduje centralno grijanje, garažu i 500m2 placa.....

 
 
 
  Kuća, VRELO, 160.000 KM, 180,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima dva dvosobna stana sa opravljenim podrumom koji moze da se napravi u jedan mali stan, sva tri sprata su odvojena psebnim ulazima. Parking je ispred kuce sa mogucnosti da se parkiraju 5-7 auta. Ulaz za kucu je sa glavne ceste. Ima garazu u kojoj moze da se parkira jedan auto.....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 150.000 KM, 170,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U mirnom dijelu starog ilijasa nedavno renovirana kuca sa 2 kupatila, kuhinjom i 4 sobe. Uredjenom bastom sa sadrvanom i zapoceta garaza sa 2 parkinga. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Kuća, MARIJINA VODA, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa vlastitim grijanjem na pelet, okucnicom, manji vocnjak, posebno garaza i radiona. Prvi sprat kompletno renoviran, potkrovlje do pola. Kuca je utopljena. Prodaje se namjestena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.08.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajm kucu u Spionica naselje Krc opstina Srebrenik ( kuca je gradjena 2000 go al je kompletno renovirana 2019 god. Kuca ima 160 m2 plus garaza.na Na kuci je uradzeno sve novo po modernom standardu. Za vise info zvati na 0033637132278 moze Viber Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 90.000 KM, 160,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 2300 km/m2 što veće do 150000 km 170 m2 renoviran (10)
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što veće do 150000 km renoviran (2)
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 što veće do 150000 km 170 m2 (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)