• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 2300 km/m2 za adaptaciju do 230 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 za adaptaciju do 230 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 2300 km/m2 za adaptaciju do 230 m2 što veće do 170000 KM

  • Za upit "kuca sa bazenom do 2300 km/m2 za adaptaciju do 230 m2 što veće do 170000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BANJA LUKA, 162.000 KM, 250,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2024.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Šargovac. Prodaje se kuća ukupne površine 250 m2, spratnosti P+1+M na placu od 2,864 m2. Strukturu kuće čini: veliki ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak. Unutrašnje stepenice vode na prvi sprat gdje je planiran spavaći blok od četiri sobe i....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 122.000 KM, 210,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prelijepa kuća do glavnog puta u Starom Ilijašu. Tri u potpuno i kvalitetno opremljena sprata 10 x 9 m garaža (registrovana kao poslovni prostor). Zadnja adaptacija kuće urađena 2000. godine. Sve informacije na: 061 330 522 ili 066 666 013 Više nekretnina na: www.nekretnine-licina.com.ba....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 03-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: dva individualna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.900 KM, 200,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje porodičnu kuću u naselju Buća Potok. Objekat je smješten u slijepoj ulici (Remzije Pehlivanovića), udaljenoj 10ak minuta vožnje od HIFA pumpe i glavne saobraćajnice. Kuća broji tri etaže koje predstavljaju praktično zasebne stambene jedinice. U prizemlju je tako moguće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 92.040 KM, 173,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine po papirima 173 m2 i nalazi se na parceli površine 293 m2. sastoji se od dvije etaže i to od prizemlja i sprata na kojima se nalaze dva fizički odvojena stana. Prizemlje se satoji iz predulaza, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kuparila. Na prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 142.000 KM, 172,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća spratnosti P+1, bruto kvadrature cca. 170 m2 sa dvorištem na osunčanoj parceli površine 408m2 sa prelijepim panoramskim pogledom na samo 2 minute udaljenosti od Spomen parka Vraca. Do centra grada se stiže za cca 7 minuta vožnje. Naselje Gornji Kovačići, Novo Sarajevo Kuća je....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na Blagovcu I, pozicija suncana, dva sprata odvojena vanjskim stepenistem. Dvije garaze, dva podruma i dvije velike terase. Gornji sprat useljiv, donji pri kraju adaptacije. Otvoren pogled na Blagovac. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 120.000 KM, 123,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća uknjižene površine 123 m2, sagrađena na parceli ukupne površine 226 m2 u ulici Mandrina, opština Centar. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i tavana. Grijanje je plinsko. Kuća je izgrađena sedamdesetih godina i od tada nije bilo većih adaptacija što budućim vlasnicima....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 103,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. Stara kuca na odličnom placu površine 490m2. Kuća je stara i potrebna je adaptacija ili gradnja novog objekta. Prizemlje kuce se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, kupatila, ostave I hodnika iz koga je unutrasnjo stepeniste....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 2300 km/m2 za adaptaciju do 230 m2 što veće do 170000 km (35)
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 za do 230 m2 što veće do 170000 km (10)
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 za adaptaciju do 230 m2 što veće (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)