LUKSUZNA VILA S KUĆICOM BLIZU MORA
internetoglasi.hr
Za upit "kuca sa bazenom do 2400 km/m2 prizemlje" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 1.480 KM/m2
Ograniči pretragu
06.07.2022.,
www.indomio.ba
Kuća Pr + 1S + Pot površine 85m2 u osnovi, što ukupno stambenog prostora iznosi oko 250m2 na placu od 414m2. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i hodnika odakle stepenice vode na sprat koji se sastoji od tri spavaće sobe od koje dvije imaju izlaz....
Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM
dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM
09.09.2025.,
www.indomio.ba
Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....
11.11.2025.,
www.indomio.ba
Kuća spratnosti sut+priz+sp površine 107 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 127 m2 u osnovi na placu od 5.871 m2. Suteren se nalazi ispod čitave kuće u kom je smještena kotlovnica i 4 prostorije. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, jedne....
15.10.2022.,
www.nekretnine.ba
Rental prodaje super porodičnu kuću u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o skrivenoj i ušuškanoj ulici Stara cesta sa minimalnim prisustvom saobraćaja. Riječ je o dvospratnici od cca 230 kvadrata smještenoj na nepunom dulumu zemlje (910 m²). Kuća je primarno orijentirana....
Promjena cijene sa 400.000 KM na 390.000 KM
dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 400.000 KM
15.04.2026 - 390.000 KM
19.10.2025.,
www.realitica.com
Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled na grad i sve njegove ljepote. Kuća....