• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 2400 km/m2 zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 2400 km/m2 zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 2400 km/m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuca sa bazenom do 2400 km/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 2200 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Sastoji se od dnevnog boravka trpezarijom, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, jednu sobu, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 138.100 KM, 70,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola – Doline (900 m od etno sela “Kumovi Konaci”). ; Kola .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 112.900 KM, 62,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća spratnosti Prizemlje + Potkrovlje, površine 62 m2 na parceli od 101 m2, smještena u centru grada u blizini parka. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ostava i jedna spavaća soba, dok se u potkrovlju nalazi dodatna soba. .

 
 
 
  Kuća, VELIKO BLAŠKO, 200.000 KM, 142,00 m2 cca 1410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Laktaši - na prodaju porodična kuća sa pomoćnim objektima i prostranim placem u naselju Veliko Blaško. ; Veliko Blasko .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 719.999 KM, 533,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prodaje se atraktivna poslovna zgrada u Brci , idealna za trgovinu, proizvodnju, skladištenje ili kombinaciju više djelatnosti. Osnovne informacije: • Lokacija: Brka – Pobrklijska 385 • Površina zemljišta: 1.088 m² • Bruto površina objekta: 533m² , dimenzije 37x14,40 – upisano 490....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 60,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju imanje od 10 duluma sa kućom – mirna lokacija nadomak Banje Luke ; Dragočaj .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 133.400 KM, 103,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 103,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. Stara kuca na odličnom placu površine 490m2. Kuća je stara i potrebna je adaptacija ili gradnja novog objekta. Prizemlje kuce se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, kupatila, ostave I hodnika iz koga je unutrasnjo stepeniste....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 2400 km/m2 zadnjih 14 dana (22)
  • kuca sa bazenom zadnjih 14 dana (1)
  • kuca sa bazenom do 2400 km/m2 (29)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)