• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 260000 km pala cijena barem 130 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 260000 km pala cijena barem 130 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 260000 km pala cijena barem 130 m2

  • Za upit "kuca sa bazenom do 260000 km pala cijena barem 130 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 KM (malo jeftiniji)
    • 270000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 220.000 KM na 200.000 KM dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 200.000 KM, 130,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 220.000 KM
20.04.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem odmah useljivu spratnu kucu sa okucnicom ,sa svim pomocnim objektima i garazom na idealnoj lokaciji u Javoranima nedaleko od magistralnog puta Banja Luka - Knezevo. Kuca ima odlicnu infrastrukturu struja , gradski vodovod,telefon , Internet kao i asfaltni prilaz na svega....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 KM na 220.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 220.000 KM, 143,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 230.000 KM
10.04.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 1021m2, u Gradišci (kod "Jelšingrada"). U blizini bazena i "Centruma". ; Gradiska .

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 130.000 KM na 113.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 113.000 KM, 154,00 m2 cca 730 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.07.2025 - 130.000 KM
29.04.2026 - 113.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Grad Gradiška .

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 163.600 KM na 146.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 146.600 KM, 123,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 163.600 KM
17.04.2026 - 146.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju prizemna kuća u Bihaću naselje Žegar sa zemljištem, na parceli ukupne površine 5.661m2, građena 1962.godine. Kuća je useljiva. Sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, dvije sobe, predsoblja, kupatila, verande, hodnika, špajze. Podovi su parketi sa keramikom. Uplanjena....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 266.000 KM na 237.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA KRUPA, 237.000 KM, 172,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 266.000 KM
24.04.2026 - 237.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća pored rijeke Une opština Bosanska Krupa, udaljeno svega 3 minuta od centra grada.Objekat se nalazi na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za ljubitelje prirode, ribolova i odmora uz rijeku. Kuća ima direktan prilaz sa obje strane kuće, sa prednje strane za automobil....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 285.000 KM na 245.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 245.000 KM, 176,00 m2 cca 1390 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.05.2025 - 285.000 KM
01.03.2026 - 245.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju Zemljište površine 3.134 m2 na glavnom putu - Brčko Lončari na kome se nalazi stambena zgrada površine 176 m2 u osnovi i pomoćna zgrada površine 51 m2. Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom , četiri spavaće sobe.hodnika kupatila.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 194.000 KM na 184.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 184.000 KM, 180,00 m2 cca 1020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 194.000 KM
10.04.2026 - 184.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Centar; Grad Gradiška .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 117.600 KM na 108.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 108.000 KM, 180,00 m2 cca 600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 117.600 KM
12.04.2026 - 108.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju dvoetažna kuća na Stočari površine 180m2 na placu od 506m2. ; Stočara .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 161.600 KM na 143.200 KM dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 143.200 KM, 250,00 m2 cca 570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.11.2024 - 165.700 KM
16.01.2026 - 161.600 KM
30.03.2026 - 143.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Šargovac. Prodaje se kuća ukupne površine 250 m2, spratnosti P+1+M na placu od 2,864 m2. ; Šargovac .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 260000 km pala cijena barem 130 m2 (13)
  • kuca sa bazenom pala cijena barem 130 m2 (3)
  • kuca sa bazenom do 260000 km barem 130 m2 (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)