• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 280000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 280000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 280000 KM

  • Za upit "kuca sa bazenom do 280000 km" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.551 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 260000 KM (malo jeftiniji)
    • 290000 KM (malo skuplji)
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, IZAČIĆ, 262.064 KM, 166,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Kuća za odmor sa bazenom Izačić Prodaje se prostrana i funkcionalna kuća za odmor i stalni boravak sa bazenom smještena u mirnom naselju Izačić, nadomak Bihaća i graničnog prelaza sa R Hrvatskom. Kuća je idealna za porodični život sa uređenim dvorištem, bazenom i bogatim voćnjakom....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 250.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2019.,

www.sivricnekretnine.com

kuca izvanrednog oblika sa svim potrebnim papirima,ima sve dozvole i zk-izvadak..na parceli okolo kce ima vocnjak veliki + bazen izvrsnog oblika,pilaz do kuce asfaltiran.centralno grijanje kuca imaVlasništvo i papiri su 1/1.Kuća posjeduje septičku jamu,kanal za napajenje-suvremeni....

 
 
 
  Kuća, BROD, 241.100 KM, 90,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Kuća Pr + 1S + Pot površine 90m2 u osnovi na placu od 440m2 sa zidanim bazenom u dvorištu. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca sa bazenom do 280000 km'
94.000 KM
89.000 KM
40.000 KM
  Kuća, BRČKO, 200.000 KM, 85,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.07.2022.,

www.indomio.ba

Kuća Pr + 1S + Pot površine 85m2 u osnovi, što ukupno stambenog prostora iznosi oko 250m2 na placu od 414m2. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i hodnika odakle stepenice vode na sprat koji se sastoji od tri spavaće sobe od koje dvije imaju izlaz....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 200.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.08.2022.,

www.sivricnekretnine.com

Radi se o novosagrađenoj kući po najsuvremenijim standardima. U sklopu kuće je i bazen kao i garaža. Kuća se nalazi u blizini kupališta Bunica. Uredna dokumentacija. Buna -Bunica.

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 100,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno sređena i opremljena kuća sa bazenom u Drakuliću na placu od 1000 m2 udaljeno od centra Banja Luke 10 min.vožnje. Kuća obuhvata 100 m2 stambene površine i 40 m2 garažnog prostora. Kuća je montažne gradnje od 2009 godine i prodaje se sve sa namještajem i svom mogućom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Čengić Vila, 299.000 KM, 70,00 m2 cca 4270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.area.ba

Prodaje se lijep dvoiposoban stan na Čengić Vili, općina Novo Sarajevo, ukupne površine 70m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe sa izlazom na balkon, odvojene kuhinje sa trpezarijom i balkonom/lođa, hodnika, kupatila, toaleta i ostave. Nalazi se na šestom spratu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.000 KM, 96,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Rijetkost na tržištu nekretnina da se ovakva nekretnina prodaje. Kultivisan, veoma lijep, ograđen plac za kućom za odmor ili svakodnevni boravak, asvaltni prilaz kraj placa "pomočna cesta" regionalnog puta iz pravca Sarajeva prema Ilijašu. Plac sa kućom se nalazi na veoma mirnom i....

 
 
 
  Kuća, KUPRES, 300.000 KM, 250,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U POTPUNOSTI OPREMLJENA I NAMJEŠTENA U BLIZINI SKIJALIŠTA.U SKLOPU KUĆE NALAZI SE ZATVORENI BAZEN,SAUNA I KONOBA. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju atraktivna kuca u centru Trna u radjena po projektu (Nas Stan) osnovice 10x11x12 i ljetna kucica 6x4 na 500m2 ogradjenog uredjenog dvorista sa dva parking mjesta. Kvalitetno radjena sa 32 nosiva stuba, alu i pvc stolarijom vanjskom, puno drvo i medijapan unutrasnjom, bramak....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u Spionica Krc ! Kuca je kompletno renovirana po modernom standardu, posjeduje duplu termicku izolaciju.. svi prikljucci papiroligija uredna, uplanjena. Posijeduje profesionalni vanjski bazen za kupanje sa toplotnom pumpom Za sve info contaktirati na Tel 0033637132278....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica u Blagaju. Parcela ima ukupnu površinu od 950m², dok kuća ima nekih 150m² sambene površine. Prilaz parceli je asfaltiran i kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća ima dupli garažni prostor i u prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i WC. Prvi sprat sadrži....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 323.100 KM na 301.700 KM dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 301.700 KM, 132,00 m2 cca 2290 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2024 - 358.000 KM
17.10.2025 - 323.100 KM
18.03.2026 - 301.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2024.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglasava prodaju kuće u naselju Bregovi u centru grada Trebinja sa pogledom na bregovacki bazen stambene povrsine 132 m2 sa okucnicom i pomocnim objektima i placem od 276 m2. Posjeduje kolski put sa prednje strane koji je upisan....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 133.000 KM, 180,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mirnom delu Laktaša, na 15ak min od Banjaluke. Ukljižena na vlasnika. Dvospratna kuća od 180m2 na placu od 1017m2 koji pruža mnogo mogućnosti (za vrt, bazen). Pomoćni objekat u dvorištu, 2 parking mesta, struja, voda. U prizemlju je zasebna jedinica (stan) koji....

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera. U neposrednoj blizini je kompletan sadržaj za lagodan život vas i vaših ukućana. Nekretnina posjeduje garažu i prelijepo....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 80.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca od cca 300m2,struja i voda (plin) tel. pored je garaza od 8*5m,ispod garaze podrum,zemljiste od 2500m2 ogradeno,kuca ima kamin.Papiri su uredni ,ima gradevinsku dozvolu.Kuca je u Sutinskim Toplicama od Zagreba cca 35 minuta,od toplica 3minute ,toplice imaju vrucu vodu....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)