• GoHome Professional
kuca sa bazenom lift barem 370 m2 što manje do 330 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom lift barem 370 m2 što manje do 330 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom lift barem 370 m2 što manje do 330000 KM

  • Za upit "kuca sa bazenom lift barem 370 m2 što manje do 330000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 350 m2 (malo manji)
    • 390 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 KM (malo jeftiniji)
    • 340000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 350.000 KM, 350,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novu višekatnicu u Sarajevu, Općina Centar, Bare, odmah uz glavnu ulicu (Alipašina), sa svim urednim papirima. Kuća moderno opremljena, sa tri velike stambene etaže, plus ogromna garaža (za nekoliko automobila), bazen (nedovršen), jacuzzi, plato za tenis, bašta, velika terasa,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa bazenom barem 370 m2 što manje do 330000 km (1)
  • kuca sa bazenom lift što manje do 330000 km (1)
  • kuca sa bazenom lift barem 370 m2 što manje (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)