• GoHome Professional
kuca sa bazenom namješten do 64000 km što jeftinij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom namješten do 64000 km što jeftinij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom namješten do 64000 km što jeftinije

  • Za upit "kuca sa bazenom namješten do 64000 km što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 60000 KM (malo jeftiniji)
    • 67000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, DRAKSENIĆ, 30.000 KM, 70,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Draksenicu,opstina Kozarska Dubica sa stalom i 12.990 m2 zemljista koja je neprskana organska sto se moze provjeriti analizom. Kuca je renovirana i u nju je ulozeno preko 30.000 eura jer su vlasnici mislili tu zivjeti,sa bambusovim podovima i mermerom. Krov i sve....

 
 
 
  Kuća, OTOK, 31.000 KM, 72,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se odlična kuča na otoku Rab.Dodatne informacije na: http://www.nepremicnine.net/nepremicnine.html?id_regije=33&nep=2&posr=1&detail=5679010&pic=2385810.jpg Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Kuća, KLOKOT, 35.000 KM, 70,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca u blizini Bihaca (Klokot) izgradjena 2014 godine se povoljno prodaje. Kuca se nalazi na samom pocetku odmorista rijeke Klokot sa lijepim pogledom na Grad Bihac i okolinu. Na zemljistu od 506m2 nalazi se kuca sa garazom za auto i velikom terasom, a ispod kuce se nalazi isto veliki....

 
 
 
  Kuća, ROGATICA, 35.000 KM, 50,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plac sa kucom se nalazi na izuzetno dobroj lokaciji. Izlazi direktno na glavnu ulucu u gradu koja je ujedno i deo magistralnog puta M19.3. Dodatna pogodnost je jer plac izlazi na tri ulice koje su pored glavne na koju plac izlazi sa prednje, zatim sa bocne strane placa i sa zadnje....

 
 
 
  Kuća, KARANOVAC, 36.000 KM, 60,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Karanovcu 60m2 plus potkrovlje, uz kuću idu i pomoćni objekti: ljetnja kuhinja, garaža i radionica sa alatima. Kuća je skoro renovirana, pvc stolarija, fasada... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, NOVA TOPOLA, 37.000 KM, 71,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom i dva pomocna objekta na 12935m2 plodne obradive zemlje. Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 38.000 KM, 72,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Prnjavoru, selo Drenova Kuća 72m2 +3000m2 okućnice + 9000m2 oranica+šuma priključci:struja,voda telefon pristupni put Papiri uredni 1/1 ,građevinska i uporabna dozvola. Blizina istoimenog jezera Drenova Nazvati na broj mobitela u HR 00385 98 9367455 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Kuća, BRNJIK, 39.500 KM, 90,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća 9x10 : garaža ispod cijele kuće (bez pregradnih zidova, samo nosivi stubovi); sprat: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, spavaća i dnevna soba; visoko potkrovlje, nezavršeno (bez pregradnih zidova); zemljišta 31.312 m2 sa šljivikom od 200 stabala. Dogovor na telefon 066/690-916....

 
 
 
  Kuća, KAMEN, 40.000 KM, 96,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kamena kuća na prvoj liniji u Đenovićima, Herceg Novi Površina – 96 m2. 3 sprata. Struktura kuće: na prizemlju se nalazi predsoblje, dnevni boravak, kupaonica, kuhinja. Spiralno stubište vodi na prvi i drugi sprat. Na spratu nalazi se prostrana spavaća soba s terasom i pogledom na....

 
 
 
  Kuća, BLATNICA, 40.000 KM, 85,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jednospratna kuca u selu Blatnica,okolina Teslica oko 20km od Banje Vrućice. Kuca u osnovi ima 70m2 , a korisne povrsine 85m2. Kuca poseduje kuhinju, dnevnu sobu, spavacu sobu, kupatilo, garazu, ostavu i tavanski prostor. Kuca je odrzavana, u odlicnom stanju. Nalazi se....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa namješten do 64000 km što jeftinije (64)
  • kuca sa bazenom do 64000 km što jeftinije (1)
  • kuca sa bazenom namješten što jeftinije (37)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)