• GoHome Professional
kuca sa bazenom pala cijena 170 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom pala cijena 170 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom pala cijena 170 m2

  • Za upit "kuca sa bazenom pala cijena 170 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 266.000 KM na 237.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA KRUPA, 237.000 KM, 172,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 266.000 KM
24.04.2026 - 237.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća pored rijeke Une opština Bosanska Krupa, udaljeno svega 3 minuta od centra grada.Objekat se nalazi na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za ljubitelje prirode, ribolova i odmora uz rijeku. Kuća ima direktan prilaz sa obje strane kuće, sa prednje strane za automobil....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 320.000 KM na 300.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROMANOVCI, 300.000 KM, 168,00 m2 cca 1790 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.05.2025 - 320.000 KM
24.04.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.realitica.com

Laktaši, Romanovci, Knežopoljska ulica. ; Romanovci .

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 285.000 KM na 245.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 245.000 KM, 176,00 m2 cca 1390 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.05.2025 - 285.000 KM
01.03.2026 - 245.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju Zemljište površine 3.134 m2 na glavnom putu - Brčko Lončari na kome se nalazi stambena zgrada površine 176 m2 u osnovi i pomoćna zgrada površine 51 m2. Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom , četiri spavaće sobe.hodnika kupatila.....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 301.700 KM na 275.100 KM dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LAKTAŠI, 275.100 KM, 160,00 m2 cca 1720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.07.2025 - 358.000 KM
12.09.2025 - 332.400 KM
17.11.2025 - 322.200 KM
12.01.2026 - 301.700 KM
19.04.2026 - 275.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2025.,

www.realitica.com

Slatina, Ulica Stare Crkve. Prodaje se kuća ukupne površine 160 m2, spratnosti P+Pk na placu od 1190 m2. ; Slatina .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 194.000 KM na 184.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 184.000 KM, 180,00 m2 cca 1020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 194.000 KM
10.04.2026 - 184.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Centar; Grad Gradiška .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 117.600 KM na 108.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 108.000 KM, 180,00 m2 cca 600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 117.600 KM
12.04.2026 - 108.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju dvoetažna kuća na Stočari površine 180m2 na placu od 506m2. ; Stočara .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa pala cijena 170 m2 (8)
  • kuca sa bazenom 170 m2 (11)
  • kuca sa bazenom pala cijena (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)