• GoHome Professional
kuca sa bazenom pala cijena balkon što skuplje 310 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom pala cijena balkon što skuplje 310 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom pala cijena balkon što skuplje 310 m2

  • Za upit "kuca sa bazenom pala cijena balkon što skuplje 310 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 290 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 1.019.200 KM, 340,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište je površine 2205 m2 i na njemu se nalazi kuća ukupne površine 340 m2. Kuća se sastoji iz dvije etaže, ukupno ima pet soba. Pored kuće, na prizemlju se nalazi garaža za dva automobila. Također pored kuće je urađena i priprema za bazen. Zemljište posjeduje sve priključke.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 898.330 KM, 312,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se samo stojeća kuća u naselju Ramići (vazdušna banja) općina Hadžići. Objekat se nalazi na placu od 5436 m2 od ćega je dvorište, parking, igralište,mjesto za bazen,stadion zauzimaju cca 1500 m2. Ostalo zemljište cca 3936 m2 je pod voćem i dijelom trava. Imanje je komplet....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 487.000 KM, 300,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Prekrasna kuća u osnovi 150 m2 prizemlje i sprat na placu 626 m2 u neposrednoj blizini Banje Dvorovi.Kuća u suštini posjeduje veliki dnevni boravak ,trpezariju , dvije kuhinje ,ostavu , 6 spavaćih soba , tri kupatila , više balkona i terasa , garderobnu....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, Na upit, 325,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemlje: Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, trpezarije, kuhinje, jedne velike spavaće sobe, vešeraja, hodnika i kupatila. Sa prednje strane prizemlja se nalazi i manji prostor sa sanitarinim čvorom, koji može da se koristi i kao poslovni,....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Na upit, 290,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno