• GoHome Professional
kuca sa bazenom prizemlje što jeftinije do 76000 k - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom prizemlje što jeftinije do 76000 k - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom prizemlje što jeftinije do 76000 km 60 m2

  • Za upit "kuca sa bazenom prizemlje što jeftinije do 76000 km 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 72000 KM (malo jeftiniji)
    • 79000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, DONJI ŽABAR, 40.000 KM, 57,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.07.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća Pr+1s površine 57m2 u osnovi, smještena je na parceli ukupne površine 1045m2. Pored kuće na parceli se nalazi pomoćna zgrada površine 24m2 kao i garaža površine 24m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju su smješteni dnevni boravak, kuhinja i kupatilo....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 45.000 KM, 56,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću zidanu ciglom bez fasade. Kuća ima prizemlje i kat. Kuća na parceli 780 kvadrata. Prilaz parceli s dvije strane. Pred kućom autobusna stanica gradske linije za Križanec. Voda struja telefon septičke. Papiri uredni 1/1. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BAREVO, 48.000 KM, 60,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Nedaleko od Jajca, prodaje se useljiva kuća zajedno sa kućanskim aparatima (el.šporet, šporet na čvrsto gorivo, frižider,) i namještajem (kuhinja i sobe opremljene sa krevetima i ugaonom garniturom, klub stolovima). Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju je šest prostorija....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima sprat i prizemlje. Sprat je nešto bolje uređen: ima hodnik, tri spavaće sobe od kojih je jedna prvobitno uređena da bude kuhinja, kao i kupatilo i wc posebno odvojene. Prizemlje ima veliku nišu, prostor za kuhinju, špajz i wc. Na placu se nalazi još jedna stara kamena kuća,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 50.000 KM, 62,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Seosko imanje na kojem se nalazi kuća površine površine 62m2 u osnovi, poslovna zgrada u privredi 88m2, dvorište površine 500m2, njive površine 931m2, ukupno placa površine 1581m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i verande u prizemlju a na spratu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 52.000 KM, 60,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena vikendica površine 30 m2 u osnovi( 60 m2 ukupno) na placu 1.411 m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave i kupatila. Na spratu se nalazi jedna velika prostorija. Opremljena je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanskom, drvenim kapcima,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 55.000 KM, 60,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u mjestu Poljana (Glinica, Unsko-sanski kanton) sa sređenim vlasništvom (1/1). Kuća je stara 20 godina. Nalazi se na mirnom mjestu, u prirodi. Kuća ima 60 kvadrata, a zajedno s okućnicom 12 000 kvadrata. Kuća ima prizemlje i kat, stan je uređen, a potkrovlje nije uređeno.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 64.600 KM, 65,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je površine 65 m2 i nalazi se na parceli površine 500 m2. Sastoji se iz dvije etaže. I etaža, prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i kotlovnicom i kupatila. Unutrašnje stepenice vode na sprat. Sprat se sastoji od predulaza sa izlazom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa prizemlje što jeftinije do 76000 km 60 m2 (18)
  • kuca sa bazenom prizemlje što jeftinije do 76000 km (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)