• GoHome Professional
kuca sa bazenom prizemlje barem 230 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom prizemlje barem 230 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom prizemlje barem 230 m2

  • Za upit "kuca sa bazenom prizemlje barem 230 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 2.793 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 190000 KM
    • do 240000 KM (prosječna cijena)
    • do 290000 KM
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 399.000 KM, 230,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super porodičnu kuću u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o skrivenoj i ušuškanoj ulici Stara cesta sa minimalnim prisustvom saobraćaja. Riječ je o dvospratnici od cca 230 kvadrata smještenoj na nepunom dulumu zemlje (910 m²). Kuća je primarno orijentirana....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 485.000 KM, 234,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2025.,

www.indomio.ba

Kuća spratnosti sut+priz+sp površine 107 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 127 m2 u osnovi na placu od 5.871 m2. Suteren se nalazi ispod čitave kuće u kom je smještena kotlovnica i 4 prostorije. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, jedne....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju atraktivna kuca u centru Trna u radjena po projektu (Nas Stan) osnovice 10x11x12 i ljetna kucica 6x4 na 500m2 ogradjenog uredjenog dvorista sa dva parking mjesta. Kvalitetno radjena sa 32 nosiva stuba, alu i pvc stolarijom vanjskom, puno drvo i medijapan unutrasnjom, bramak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca sa bazenom prizemlje barem 230 m2'
390.440 KM
Na upit
487.000 KM
 
-2%

Promjena cijene sa 400.000 KM na 390.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CAZIN, 390.000 KM, 260,00 m2 cca 1500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 400.000 KM
15.04.2026 - 390.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled na grad i sve njegove ljepote. Kuća....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Na upit, 290,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je velcine 16x9 (sa garazom i kotlovnicom) tj. tri dvosobna stana sa zajednickim stubistem odvojenih ulaza! Na prvom spratu u dnevnoj sobi se nalazi veliki zidani kamin od kamena. Prvi i drugi sprat imaju velike balkone a prizemlje posjeduje veliku terasu spojeno sa bazenom.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 882.000 KM, 300,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 300 m2 i nalazi se na parceli površine 1000 m2. Sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sa sastoji iz poslovnog prostora i dvosobnog stana. I sprat je četverosoban stan II sprat je trosoban stan. Na parceli se nalazi i pomoćni objekat, garaža....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 898.330 KM, 312,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se samo stojeća kuća u naselju Ramići (vazdušna banja) općina Hadžići. Objekat se nalazi na placu od 5436 m2 od ćega je dvorište, parking, igralište,mjesto za bazen,stadion zauzimaju cca 1500 m2. Ostalo zemljište cca 3936 m2 je pod voćem i dijelom trava. Imanje je komplet....

 
 
 
  Kuća, ČELEBIĆI, Na upit, 313,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo vilu (Pr+1+Pt) površine 313m2 sa dvorištem površine 997m2 i pomoćnim objektom površine 12m2, na obali Jablaničkog jezera u Konjicu, mjesto Čelebići. Vila je izuzetno dobro pozicionirana, nalazi se na desnoj strani magistralne ceste Sarajevo – Mostar, prisupa joj se direktno....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, Na upit, 325,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemlje: Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, trpezarije, kuhinje, jedne velike spavaće sobe, vešeraja, hodnika i kupatila. Sa prednje strane prizemlja se nalazi i manji prostor sa sanitarinim čvorom, koji može da se koristi i kao poslovni,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.019.200 KM, 340,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište je površine 2205 m2 i na njemu se nalazi kuća ukupne površine 340 m2. Kuća se sastoji iz dvije etaže, ukupno ima pet soba. Pored kuće, na prizemlju se nalazi garaža za dva automobila. Također pored kuće je urađena i priprema za bazen. Zemljište posjeduje sve priključke.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 1.250.000 KM, 370,00 m2 cca 3380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Ako zelite dom iz snova sa definitivno najljepsim pogledom na Sarajevo i osjetiti otkucaje srca Starog Grada , ova Vila je idealan izbor za vas. Vila je izgradjena na parceli veličine 1000m2 i sadrzi cetiri sprata od kojih su svi završeni i useljivi izuzev podkrovlja , pomocni objekat....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 400,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba iz svoje ponude izdvaja super kuću sa bazenom i zemljištem, nalazi se u naselju Butmir, ulica Butmirska cesta. Odličan prilaz i pozicija, 1640 m2 zemljišta. Stambeni objekat sa dvije spojene stambene jedinice koje se vrlo jednostavno mogu pretvoriti....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Starčevica, 3.700.000 KM, 417,00 m2 cca 8870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.indomio.ba

Nova useljiva, ekskluzivna vila modernog dizajna sa panoramskim pogledom na grad. Smještena je na uzvišenju iznad grada, pruža privatnost u prirodnom okruženju, a i brzu povezanost sa centrom grada. Dizajn, odabrani materijali, te otvori od poda do stropa daju objektu prozračan i....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 1.500.000 KM, 431,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca sa okucnicom u Bihacu koja se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u blizem centru grada (II gradska zona). Predmet prodaje je kuca sa okucnicom ukupne povrsine 4665m kvadratnih.Posjeduje otprilike 60 vocki, tacnije, cca 40 stabala sljive, ostalo su stabla jabuke, kruske,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Na upit, 450,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Objekat je spratnosti prizemlje + 2 sprata + potkrovlje. To je zidani objekat, ukopan i izgrađen na kosom terenu. Objekat je rađen u dvije faze. Prva faza je rađena u periodu šezdesetih godina i druga faza u periodu 2000 godine, kada je izvršena adaptacija starog dijela i dogradnja....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Na upit, 480,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Individualni stambeni objekat se nalazi u Tuzli, naselje Zlokovac u neposrednoj blizini Elektrodistribucije, u prvoj gradskoj zoni u vlasništvu 1/1. U prizemlju kuće nalazi se garaža, ostava, kotlovnica, hobi soba, kupatilo, vešeraj. Na prvom spratu su sledeće prostorije: dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 700,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je ukupne površine 700 m2 sa ograđenom okućnicom površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže i to od prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 240 m2 i sastoji se iz tri garaže, hodnika, hobi prostorije, vešeraja, toaleta, tuš kabine, strojarnice za bazen, kotlovnice na plin....