• GoHome Professional
kuca sa bazenom vrt 220 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom vrt 220 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom vrt 220 m2

  • Za upit "kuca sa bazenom vrt 220 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, CRKVICE, 187.000 KM, 225,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Zenici sa 2 odvojena stana, ulica Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice Stan 1 P=106 m2, stan 2 P=61 m2, garaža sa kotlovnicom P=61m2, dvorište 253 m2. Odgovara zamjena za stan uz odgovarajuću doplatu Prodaje se kuća u ulici Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice. Naselje....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 165.000 KM, 230,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća od 230 m2 u Ljubuškom u blizini Croatie osiguranje na zemljištu od 450 m2. Posjeduje 2 etaže, prizemlje i sprat. Prvi sprat izrađen 1983, a drugi 1995. Kuća je useljiva. Moguća prodaja namještene ili nenamještene kuće. Sastoji se od velike kuhinje i dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 437.000 KM, 230,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2021.,

www.nekretnine.ba

Vrhunski pogled 4 zasebne etaže Vlastiti parkirni prostor plus garaža Lijepa okućnica s vrtom Masline, smokve, loza, murva, oleandri, četinjače, ružmarin, lavanda, mirta, . . . Uređen interijer Sve je funkcionalno, ne zahtijeva nikakva ulaganja Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 231,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastično imanje, površine 11.500 m2 savršenstva u komadu na kom se nalazi kuća sa pomoćnim objektima na vrlo atraktivnoj lokaciji - Kremeš, Vogošća. Imanje kakva su danas rijetkost, nešto što treba vidjeti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Skenderija, 879.500 KM, 200,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.realitica.com

Prodajemo unikatan objekat u samom srcu Sarajeva, u mirnoj intimnoj Stolačkoj ulici koja je zapravo paralelna sa ulicom Skenderija.U 300 kvadrata ograđene parcele u ravnom dijelu Skenderije smjestila se kuća tlocrtne površine 90 kvadrata koju čine tri kata. U prizemlju imamo jednosoban....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća u naselju Kula sa 200 kvadrata stambenog prostora, nedavno adaptirana kvalitetno i temeljno urađena. Centralno gradsko grijanje s kalorimetrom i kontrolom potrošnje. Solarni panel s vakumskim cijevima i bojlerom od 250 litara za toplu vodu tokom cijele godine. PVC stolarija s....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, 190.000 KM, 200,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo kuću na izrazito mirnom području uz prelijepu prirodu. Lokacija:400m od magistralne ceste Bužim-Vel.Kladuša. Kod bivše farme Var.Rijeka. Dvije su kuće spojene u jednu sa jednim ulazom. Kuća je komplet završena sa toplotnom fasadom i centralnim grijanjem uz prelijepu odradjeno....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 398.000 KM, 240,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa 2 do 3 stana na malom brezuljku sa dobrim pogledom na grad. Novo izradeno podkrovlje sa tri sobe, novom kuhinjom i jakom izolacijom. Sprat sa 3,5 sobe i prizemlje sa 2-3 sobe (moze se jos izraditi ili povezati sa spratom. Gradena 1978 i generalsno sanirana 2006 godine. - Nova....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću od 200 m2 na Hrasnom brdu u ulici Milikladska. Riječ je o nekretnini koja se nalazi na placu površine 477 m2 od čega je okućnica površine 366 m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, prvog sprata i tavana. Građena je od kvalitetne čvrste gradnje....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Na upit, 200,00 m2