• GoHome Professional
kuca sa do 2300 km/m2 namješten do 120000 km 170 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa do 2300 km/m2 namješten do 120000 km 170 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa do 2300 km/m2 namješten do 120000 km 170 m2

  • Za upit "kuca sa do 2300 km/m2 namješten do 120000 km 170 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 610 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 47000 KM
    • do 59000 KM (prosječna cijena)
    • do 71000 KM
    • do 593 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • adaptiran
    • balkon
    • 1.sprat
    • terasa
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 99.000 KM, 170,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061725804 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca sa do 2300 km/m2 namješten do 120000 km 170 m2'
94.000 KM
  Kuća, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 112.000 KM, 168,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševskom brdu, općina Centar, ulica Maria Mikulića 26, u blizini Avaz Twist Tower-a. Kuća se sastoji od dva sprata sa odvojenim ulazima i satovima za plin i struju. Kvadratura: Kućište i stambeni objekat, dvorište: 168 m2 Kućište i stambena zgrada 57 m2 Dvorište....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt telefon +387 65/654-197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice, u okolini Zvornika. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt +387 65 654 197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 97.000 KM, 174,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaja kuće stambeno-poslovni objekat, dijelom namještena, 2 sprata i potkrovlje, jedan sprat odmah useljiv, ca. 87 m², okućnica ca. 1200 m2, juzna strana, iznad izvora kiseljaka, vlasništvo uredno, blizina ambulante, ljekarne. Cijena 28.000,00 EUR. Može se pogledati prema dogovoru....

 
 
 
  Kuća, KRUŠČICA, 90.000 KM, 165,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U CENTRU GRADA VITEZ,(prizemlje,kat i potkrovlje) ima okućnice,2500 duluma zemlje,prodaje se kraj te kuće stara kuća namještena i svim prikljućcima. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 130.000 KM, 160,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u mirnom naselju u Modrici. Kuca je namjestena sa namjestajem a sastoji se od 4 spavace sobe, dnevnog boravka s kuhinjom, dva kupatila. Garaza i pusnica se isto nalaze na posjedu. Basca i travnjak ispred kuce. Veci balkon na prvom katu kuce. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 130.000 KM, 160,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, LIVADE, 75.000 KM, 160,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kuću sa dvorištem, garažom.. Kuća ima sve pomoćne objekte kao i baštu ispod kuće. Sastoji se od tri sprata sa po 55 m2, svaki ima poseban ulaz. Moguća je i zamena za stan. HITNO! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, DUBOKI POTOK, 130.000 KM, 160,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaji u Doboki Potok Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, KAKANJ, 70.000 KM, 160,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 170m2 sa okucnicom 650m2,u naselju Bare 500 metara od centra. Kuca je odmah useljiva,vrlo povoljno. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 115.000 KM, 160,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima dva nivoa ukupne površine 160 m2, prizemlje 80 m2 i visoko potkrovlje 80 m2. Smještena je na zemljištu površine 1800 m2, sa predivnim dvorištem orjentisanim prema južnoj strani. Iza kuće se nalazi bašta i voćnjak. Kuća je priključena na gradski vodovod, struju i ima fiksni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 125.000 KM, 160,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se povoljno novija kuća (35 godina) na početku Vratnika (Stari Grad) u blizini novog Memorialnig Centra Kovači i Baščaršije na dvije etaže odnosno sa dva stana sa zasebnim ulazima. Površine 2 x 80 m2 i oko 250 m2 avlije i bašte + dvije šupe. Ima prikljičak na plin, centralno....

 
 
 
  Kuća, BLAŽUJ, 80.000 KM, 160,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE novoizgrađena kuća sa baštom u Blažuju ,taćnije na Mostarskom raskršću.Kuća je na dvije etaže i locirana na parceli cca 400 m2,udaljena od glavne Rakovićke ceste oko 50 metara. Kuća posjeduje uređenu baštu sa hladnjakom i roštiljem.Građena je od najkvalitetnijih materijala....

 
 
 
  Kuća, TUTNJEVAC, 78.230 KM, 180,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju u Republici Srpskoj. Mesto Tutnjevac udaljeno od Bjeljine 26 km, od Ugljevika 6 km. Kuca ima dva sprata, dva kupatila. Dimezije 10mx9m, na placu od 22 ara, pored asfaltnog puta. Kuca poseduje plan, gradjevinsku dozvolu, struju i vodu. Odmah useljiva . Moguc dogovor.....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Novosagradjena kuca na dvije etaze Nalazi se na putu Zavidovici-Maglaj,udaljena od glavnog puta cca 500 m a od grada cca 3,5 km,stara Ekonomija Svaka etaza ima zaseban ulaz. Centralno grijanje na cvrsto gorivo Novo namjestena sa modernim namjestajem i kuhinjom austrijske marke "Dann"....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA NA DVIJE ETAZE,DVA ZASEBNA ULAZA,180M2 STANBENOG PROSTORA,PODRUM,GARAZA ZA DVA AUTA,OKUCNICA 35M2,CENTRALNO GRIJANJE,PAREKTNI POD,ALU STOLARIJA,OPREMLJENA KUHINJA I KUPATILO,DOBAR PRILAZ SA CESTE,VODA,TELEFON,SVA INFRASTRUKTURA Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 160,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima 160 m2 stambenog prostora i plus garaza,podrum,i ostave Sa radionom. Parkirna mjesta minimum 6 .klima i svi prozori Susa mrezom Profil kumaraca postavljeni. BETONSKA STAZA SE PRETEZE OD ZELJEZNICE DO CESTE.100 M. DO MORA JE 30 KM,DO HRVATSKE GRANICE 4 KM.. POSTEJE I 45 MASLINA....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 3 km od Cazina (Seferagici), sa poslovnim prostorom. Dimenzije kuce su 10x 9 m2, namjestena i useljiva sa 700 m2 okucnice. Telefon: 0038640358111, 0038659040529 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.999 KM, 160,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Klima Anlage 5 kW, mreze na prozorima i vratima, 3 Pumpe za vodu. Gradska voda,, stuja sat je povezana SA centralom. Plastenik .garaza i podrum. Kuca je SA katom i visoko pdkrovlje. 50 maslina. Do Mekovica je 4 km. Do mora Ploce. 30, do Kleka 30 do Peljeskog mosta 25 km Ograda....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tuzli, u blizini kasarne i bolnice Gradina. Kuća na sprat, 10x9 m2, posjeduje 3 zasebna ulaza, 2 kupatila, trofaznu struju, gradsku vodu, kanalizaciju i sopstvenu izvorsku vodu. Garaža sa kotlovnicom 58 m2 iznad koje se nalazi terasa iste površine i pomoćni zgradu,....

 
 
 
  Kuća, KOTOR VAROŠ, 125.000 KM, 180,00 m2 cca 690 KM/m2