• GoHome Professional
kuca sa do 2300 km/m2 prizemlje 200 m2 Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa do 2300 km/m2 prizemlje 200 m2 Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa do 2300 km/m2 prizemlje 200 m2 Najnovije

  • Za upit "kuca sa do 2300 km/m2 prizemlje 200 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 400.000 KM, 200,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću dvospratnicu u naselju Osjek, općina Ilidža. Objekat čvrste gradnje u osnovi 80 m² je smješten na parceli 2592 m², a naselje je kao stvoreno za porodicu koja želi miran život nadomak grada. U blizini su Deseta osnovna škola, Konzum, rijeke Bosna i Zujevina,....

 
 
 
  Kuća, DUBRAVE GORNJE, 300.000 KM, 200,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 13-25 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: kuća sa dvorištem,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 333.400 KM, 200,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u užem dijelu grada- Bijeljina na placu 850 m2 i to: prizemlje + dva sprata. Prizemlje i prvi sprat je kompletno opremljen i sređen, a na drugom spratu su urađeni grubi radovi. Pored kuće je garaža i pomoćna veća kuhinja. Kuća se nalazi na dobroj lokaciji, a cijena....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 84.500 KM, 200,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju kuća u širem dijelu grada površine 200 m2 na placu 622 m2. Kuća je prizemlje + sprat. Prizemlje je kompletno opremljeno sa razvedenim podnim grijanjem. Sprat je poluopremljen. Kuća je građena 2003 god. i ima građevinsku dozvolu. Prostorije u prizemlju su: dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 260.000 KM, 200,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Bijeljini površine 200m2 na placu od 1100m2 koji ima prilaz sa dvije ulice. Podrum, prizemlje (hodnik, kupatilo, dnevna soba, kuhinja, 2.spavaće sobe), sprat (hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i balkonom, 2.spavaće sobe). Kuća je odmah useljiva. Pvc stolarija,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 220.066 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje vikend kućuKuća se nalazi u naselju Pazarić , par kilometara od glavne saobračajnice Sarajevo- Mostar. Sam prilaz do kuće je novi asfaltni put. Kuća je izgrađena na placu od 2525 m2, kompletan plac je ograđen. Površina kuće je cca 200 m2, čine je podrum, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Lauš 1, 249.441 KM, 200,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.indomio.ba

BANJALUKA! PRODAJA! KUĆA NA GLAVNOJ ULICI NA LAUŠU! Na prodaju kuća starije gradnje, na odličnoj lokaciji u Banjaluci, naselje Lauš.Kuća je pozicijom okrenuta na glavnu, Karađorđevu ulicu, u osnovi je veličine oko 80m2, ima prizemlje i dva sprata, a prizemlje kuće je predviđeno....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 200,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Useljiva Kuća sa dodatnim Placem -Banja Luka – Trn , nedaleko od Centruma Zalužani Samostalna, Useljiva Kuća je u dobrom stanju i nudi idealan i ugodan boravak porodici koja želi biti blizu grada i većih Firmi a ujedno se osjećati kao na selu jer se upravo nalazi na takvoj lokaciji.....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 266.700 KM, 200,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u blizini škole Jovan Dučić ( Bijeljina) prizemlje + sprat. Kuća je površine 200 m2 sa dva posebna ulaza, aluminijskom stolarijom, izolovana stiropolom pa kamenom, kompletno sređena sa lijepim rasporedom prostorija. Nalazi se na lijepom mjestu udaljena od glavne saobraćajnice....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 370.000 KM, 200,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću trospratnicu na području općine Vogošća. Riječ je o omiljenom naselju Blagovac udaljenom 15ak minuta vožnje od sarajevskog centra, te nekih 5 minuta od Vogošće gdje je prisutan kompletan sadržaj potreban za lagodan život. Mikrolokaciju krase mnoštvo....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 2300 km/m2 prizemlje 200 m2 (53)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)