• GoHome Professional
kuca sa do 2400 km/m2 što skuplje zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa do 2400 km/m2 što skuplje zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa do 2400 km/m2 što skuplje zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuca sa do 2400 km/m2 što skuplje zadnjih 14 dana" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.236 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 2200 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 94000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 719.999 KM, 533,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prodaje se atraktivna poslovna zgrada u Brci , idealna za trgovinu, proizvodnju, skladištenje ili kombinaciju više djelatnosti. Osnovne informacije: • Lokacija: Brka – Pobrklijska 385 • Površina zemljišta: 1.088 m² • Bruto površina objekta: 533m² , dimenzije 37x14,40 – upisano 490....

 
 
 
  Kuća, VELIKO BLAŠKO, 200.000 KM, 142,00 m2 cca 1410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Laktaši - na prodaju porodična kuća sa pomoćnim objektima i prostranim placem u naselju Veliko Blaško. ; Veliko Blasko .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 135,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE PRODAJE PORODIČNU KUĆU U BOK JANKOVCU, GRAD GRADIŠKA ; Bok Jankovac; Grad Gradiška .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca sa do 2400 km/m2 što skuplje zadnjih 14 dana'
107.250 KM
  Kuća, ŽIVINICE, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 03-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: dva individualna....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 145.300 KM, 160,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Dervisi .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 250,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stambeni objekat građen 80-ih godina, dimenzija 10x10, spratnosti prizemlje + sprat + potkrovlje, sa pomoćnim objektom izgrađenim 2000. godine dimenzija 7,85 x 12,45m. ; Grad .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 138.100 KM, 70,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola – Doline (900 m od etno sela “Kumovi Konaci”). ; Kola .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem komplet namjestenu Kucu. Kuca je gradjena 2010 godine, postoji fasada, izolacija, nov namjestaj, sve je provedeno. Papirologija je uredna. Na prizemljom postoji veliki dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom, kupatilo i spajz. A na spratu su 3 spavace i kupatilo. Kuca se nije....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 107.250 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 52 m2 i pomoćna zgrada 50m2, na placu površine 520m2. Sastoji se od dnevnog boravka trpezarijom, kuhinje, hodnika, i kupatila. Pomoćna zgrada koja sadrži kuhinju sa trpezarijom, jednu sobu, ostavu, garažu i sušnicu. Opremljene su PVC I drvenom stolarijom sa....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 80,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE LIJEPA PORODIČNA KUĆA U GORNJIM POTKROVICIMA ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 66.000 KM, 84,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima i dosta zemljišta u Potkozarju, opština Banja Luka. Ukupna površina zemljišta je 81.882 m2. U planu su kuća od 84 m2 i pomoćni objekti. ; Potkozarje .

 
 
 
  Kuća, BRIJESNICA, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju vikend kuca u Brijesnici kod Bijeljine vrlo atraktivnu vikend kucu u srcu prirodnog okruzenja,uradjena iskljucivo od ekoloskih zdravih materijala.U ponudi jos cetiri parcele po 450m/2 za prodaju ili gradnju po vasem izboru. ; Brijesnica .

 
 
 
  Kuća, BIJELA, 30.800 KM, 36,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Vikendica povšine 36 m2 u osnovi na placu od 1.416m2 na prelijepoj lokaciji u prirodi u Bosanskoj Bijeloj. U prizemlju je smješten dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo. Na spratu su dvije sobe. Posjeduje struju, gradsku vodu, kao i sopstveni bunar. Uknjižena je ivlasnistvo....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 30.000 KM, 36,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2