• GoHome Professional
kuca sa prizemlje 200 m2 što manje do 650 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa prizemlje 200 m2 što manje do 650 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa prizemlje 200 m2 što manje do 650 KM/m2

  • Za upit "kuca sa prizemlje 200 m2 što manje do 650 km/m2" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 575 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 617 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 682 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 61000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.sprat
    • potkrovlje
    • terasa
    • kvalitetan
    • parking
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, DOBOJ, 120.000 KM, 190,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam u istoj vrijednosti kucu na jadranskom primorju.Kuca se nalazi pet minuta od centra grada.Prizemlje i sprat su useljivi dok je potkrovlje djelimicno zavrseno.Vanjski radovi su zavrseni (fasada,balkoni,keramika,nastresnice)Za vise informacija nazovite na tel.053-229-056....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 95.000 KM, 192,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

NEKRETNINE: Na prodaju je porodična kuća na dvije etaže, smještena u centru grada na adresi Muhići br. 51. Na zemljišnoj parceli ukupne veličine 570m2 izgrađena je kuća na dvije etaže sa ukupno 192m2 stambenog prostora od čega je useljiv stan u prizemlju, dok je druga etaža u Roh-bau....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca, u naselju Gladno polje,opstina Ilidza,ulica Grabovine.Kuca se nalazi u mirnom dijelu,udaljena od ceste Sarajevo-Kiseljak 700-800 metara,asfalt je udaljen od kuce 20-ak metara.Kuca se sastoji od prizemlja sa garazom,sprata i niskog potkrovlja,posjeduje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca sa prizemlje 200 m2 što manje do 650 km/m2'
146.500 KM
130.000 KM
  Kuća, KITOVNICE, 128.000 KM, 200,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju: Kuća sa 13 duluma zemlje u Kitovnicama Lokacija: 9 km od Zvornika prema Tuzli Opis nekretnine: Kuća ima prizemlje i visoko potkrovlje. Kompletno sređena, građena na nivoe (potrebna manja ulaganja). Grijanje na čvrsto gorivo (drva). Voda iz bunara dubine 56 m. Asfaltni....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA U TUZLI ( SLAVINOVICI ) EXTRA LOKACIJA Ulica: Alekse Santica 43 2 sprata i prizemlje ca. 200 kvadrata + 2 Balkona + 1.Terasa 400 kvadrata okucnice Vrlo dobra lokacija: 150 metara od Interexa 200 metara od Dramara mogucnost rasporeda prostorija po vlastitim zeljama 1/1, Kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, VRAPČIĆI, 110.000 KM, 200,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrapcicima, Mostar, prizemlje i sprat po 100 m2, devastirana, na placu od 1200 m2, uz asfaltni put, + dvije garaze. Moze zamjena za Trebinje ili Nevesinje. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

kuca na kanalu dasnica koje je preuredjeno u gradsko setaliste.Kuca je sa dve strane naslonjena na ulicu sa ulicnom rasvetom.Posjeduje prikljucke za vodu struju gradsku kanalizaciju gradsku toplanu prikljucak za plin kablovsku internet prikljuca za telegon.Kuca je od kvalitetnog materijala....

 
 
 
  Kuća, PALE, 135.000 KM, 200,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja lijepo uređenu kuću na lokaciji Ćemanovići, Pale. Prodaje se predivna planinska kuća površine 200m2 sa 4 etaže u Ćemanovićima, Pale. Imanje se nalazi na 950m nadomorske visine. Do kuće se dolazi asfaltnim putem,....

 
 
 
  Kuća, PUSTOPOLJE, 90.000 KM, 200,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Mokrom: 9,35x8,85 m, ukupno stambene površine-200m2,prizemlje (pogodno za poslovni prostor) i potkrovlje nezavršeni, sprat kompletno završen.Struja,voda. Plac 3.900m2,300m od magistrale Sarajevo-Sokolac (kod osnovne škole). Pomoćni objekti:2 šupe, koliba, štala.Nekraetnina....

 
 
 
  Kuća, DONJI VAKUF, 85.000 KM, 200,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena kuća u blizini stadiona FK Radnik. Kuća je napravljena 2007. godine i ima dvije etaže (jedna nije dovršena). U prizemlju ima i garažu. Broj soba: 5. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 84.500 KM, 200,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju kuća u širem dijelu grada površine 200 m2 na placu 622 m2. Kuća je prizemlje + sprat. Prizemlje je kompletno opremljeno sa razvedenim podnim grijanjem. Sprat je poluopremljen. Kuća je građena 2003 god. i ima građevinsku dozvolu. Prostorije u prizemlju su: dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca,Visegrad,Sase,3.5 km od centra. 200 m2 stambenog prostora. Garaza i stan u prizemlju,sprat,potkrovlje. Dvoriste 2200 m2. Pomocni objekat. Vlasnistvo 1/1. Papiri uredni. Prilaz sa asfaltnog puta. Odmah useljivo. 40000 eura. Tel: 058630580, 004961819651797, 00496183913401. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 200 m2 sa terasom od 50 m2 u naselju Kovačići ulica Borak, u neposrednoj blizini OHR-a, Sarajevo City Center (SCC-a). Sastoji se iz prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 90 m2, trenutno se koristi kao garaža, a dio je preuređen u poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.900 KM, 200,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje porodičnu kuću u naselju Buća Potok. Objekat je smješten u slijepoj ulici (Remzije Pehlivanovića), udaljenoj 10ak minuta vožnje od HIFA pumpe i glavne saobraćajnice. Kuća broji tri etaže koje predstavljaju praktično zasebne stambene jedinice. U prizemlju je tako moguće....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 145.000 KM, 204,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća Pr+1S površine 102 m2 u osnovi. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostave i wc-a. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od 4 spavaće sobe, hodnika, kupatila i velike terase. Uz kuću se nalazi i pomoćna zgrada površine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 131.000 KM, 210,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada u veoma mirnom naselju.Ima prizemlje i 2 sprata s tim da drugi sprat nije u potpunosti završen.Nema fasadu,ima poveliko dvorište.Za više informacija i slika javite se na broj 065/991-372. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 95.000 KM, 210,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vrlo atraktivna, neobična, funkcionalna obiteljska kuća na prodaju! Kuća u prizemlju ima kuhinju, trpezariju, kupatilo, radnu sobu, veliki dnevni boravak sa zidanim otvorenim kaminom i izlazom na terasu i dvorište te stubama za kat s galerijom, 4 spavaće sobe i kupatilom. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, BANJA VRUĆICA, 145.000 KM, 210,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU - kuća u Banji Vrućici, 1,7 km od Hotela Kardial, 200 m od osnovne škole (skretanje pored mosta) - u mirnom okruženju, asfaltni put (sa gradskom rasvjetom) prolazi pored kuće. Kuća je spratna, u osnovi 105 m2 (ukupno 210 m2), sa garažom površine 45 m2 u sastavu objekta....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)