• GoHome Professional
kuca sa prizemlje zadnjih 7 dana što manje do 5600 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa prizemlje zadnjih 7 dana što manje do 5600 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa prizemlje zadnjih 7 dana što manje do 56000 KM

  • Za upit "kuca sa prizemlje zadnjih 7 dana što manje do 56000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 53000 KM (malo jeftiniji)
    • 58000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIJELA, 30.800 KM, 36,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Vikendica povšine 36 m2 u osnovi na placu od 1.416m2 na prelijepoj lokaciji u prirodi u Bosanskoj Bijeloj. U prizemlju je smješten dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo. Na spratu su dvije sobe. Posjeduje struju, gradsku vodu, kao i sopstveni bunar. Uknjižena je ivlasnistvo....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 30.000 KM, 36,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, ČELIĆ, 51.300 KM, 37,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica površine 37 m2 (prizemlje + sprat) na parceli od 1.041 m2 u Čeliću. Prizemlje obuhvata garažu, a sprat jednu veliku prostoriju, uz mogućnost dogradnje još jedne etaže. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 55.000 KM, 42,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Jednosoban stan površine 42 m2 u prizemlju koji u naravi predstavlja kuću sa dvorištem na korištenje. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Prodaje se kompletno namještena. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima sprat i prizemlje. Sprat je nešto bolje uređen: ima hodnik, tri spavaće sobe od kojih je jedna prvobitno uređena da bude kuhinja, kao i kupatilo i wc posebno odvojene. Prizemlje ima veliku nišu, prostor za kuhinju, špajz i wc. Na placu se nalazi još jedna stara kamena kuća,....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 45.000 KM, 56,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću zidanu ciglom bez fasade. Kuća ima prizemlje i kat. Kuća na parceli 780 kvadrata. Prilaz parceli s dvije strane. Pred kućom autobusna stanica gradske linije za Križanec. Voda struja telefon septičke. Papiri uredni 1/1. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 55.000 KM, 60,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u mjestu Poljana (Glinica, Unsko-sanski kanton) sa sređenim vlasništvom (1/1). Kuća je stara 20 godina. Nalazi se na mirnom mjestu, u prirodi. Kuća ima 60 kvadrata, a zajedno s okućnicom 12 000 kvadrata. Kuća ima prizemlje i kat, stan je uređen, a potkrovlje nije uređeno.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 52.000 KM, 60,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena vikendica površine 30 m2 u osnovi( 60 m2 ukupno) na placu 1.411 m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave i kupatila. Na spratu se nalazi jedna velika prostorija. Opremljena je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanskom, drvenim kapcima,....

 
 
 
  Kuća, BAREVO, 48.000 KM, 60,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Nedaleko od Jajca, prodaje se useljiva kuća zajedno sa kućanskim aparatima (el.šporet, šporet na čvrsto gorivo, frižider,) i namještajem (kuhinja i sobe opremljene sa krevetima i ugaonom garniturom, klub stolovima). Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju je šest prostorija....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa prizemlje što manje do 56000 km (36)
  • kuca sa prizemlje zadnjih 7 dana što manje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)