• GoHome Professional
kuca u hercegovini sa bazenom do 500000 maraka 110 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca u hercegovini sa bazenom do 500000 maraka 110 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca u hercegovini sa bazenom do 500000 maraka 110 m2

  • Za upit "kuca u hercegovini sa bazenom do 500000 maraka 110 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 470000 KM (malo jeftiniji)
    • 520000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TREBINJE, 310.000 KM, 110,00 m2 cca 2820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2025.,

www.realitica.com

Kuca se nalazi u mirnom naselju svega udaljena 15 km od Trebinja i 25 km od Herceg Novog. Kuca je pogodna za miran zivot ili turizam obzirom da se nalazi blizu magistralnog puta za crnogorsko primorje. ; Grab .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 180.000 KM, 110,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuæu na dvije etaže, prizemlje + sprat (po 55 m2) te pripadajuæe dvorište/avlija površine 50 m2, uži centar grada, naselje Carina (izmeðu carinskog i titovog mosta), dva elektro, dva telefonska prikljuèka, pogodno za stanovanje i iznajmljivanje (neposredna blizina univerziteta....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 302.800 KM, 112,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - STARI GRAD: STARA AUTENTIČNA KUĆA .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 165.000 KM, 113,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca prizemlje sprat I visoko potkrovlje .Vlasnistvo 1/1 uknjizeno struja trofazna ,dvotarigno btojilo,voda gradski I seoski vodovod,kanalizacija gradska I vlastita potpuno moderno uradjeno centralno grijanje na cvrsto gorivo .klima urefjaj .prizemlje 1 jednodoban stan dn.boravak....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 80.000 KM, 105,00 m2 cca 760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Papiri 1/1, kanalizacija 40.000 EUR sa prepisom. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 66.000 KM, 101,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stara kuća (tri cjeline) površine 101 m2 sa dvorištem od 500 m2, te oranica (više parcela) u površini od oko 7.000 m2 i pašnjaka i šuma u površini od oko 6.500 m2 (cijelo seosko imanje sa kućom u Vojnićima). Cijena: 66.000 KM. Za sve dodatne informacije kontaktirati: Vendi Franc 00385....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 204.600 KM, 100,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća površine cca100m2 u naselju Pograđe - Blagaj u blizini Mostara. ; Mostar .

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 240.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ČAPLJINA, 240.000 KM, 100,00 m2 cca 2400 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 152.000 KM
01.09.2024 - 204.000 KM
01.04.2026 - 240.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju je katna kuća u Čapljini, površine cca 100 m2 a koja se nalazi u naselju Zabrdalje. Sastoji se od prizemlja, koje je u naravi trosoban stan, kata gdje je lociran dvosoban, potpuno renoviran stan. Pored ovoga kuća se sastoji i od pomoćnih prostorija, garaže, te velike avlije....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca u hercegovini sa do 500000 maraka 110 m2 (26)
  • kuca u hercegovini sa bazenom do 500000 maraka (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)