• GoHome Professional
kuca u hercegovini sa bazenom terasa do 330000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca u hercegovini sa bazenom terasa do 330000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca u hercegovini sa bazenom terasa do 330000 KM

  • Za upit "kuca u hercegovini sa bazenom terasa do 330000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 310000 KM (malo jeftiniji)
    • 340000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, NEUM, 320.000 KM, 240,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada pored jadranske magistrale. Sva dokumentacija, papiri i sve moguće dozvole uredni 1/1. U prizemlju se nalaze dva potpuno opremljena četverokrevetna studio-apartmana, na prvom katu veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, dva....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 240.000 KM, 119,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2024.,

www.indomio.ba

Investicijska prilika u samom srcu Mostara! Na prodaju je kuća za obnovu u ulici Gojka Vukovića, u blizini starog grada, preko puta škole, u popularnom Mahala naselju. Ova lokacija predstavlja savršeni spoj tradicionalnog i urbanog života, idealna za investitore ili one koji žele....

 
 
 
  Kuća, POKOJIŠTE, 215.000 KM, 84,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.indomio.ba

Prekrasna kuća za odmor uz Jablaničko jezero – vaš savršen kutak za opuštanje i porodične trenutke! Prodaje se kvalitetno izgrađeni vikend objekat smješten u mirnom i atraktivnom okruženju u Čelebićima, općina Konjic. Ova nekretnina pruža idealne uvjete za odmor, relaksaciju i uživanje....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 350.000 KM, 312,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Samostojeca namjestena kuca u mirnom kvartu sa okucnicom. Prizemlje : - 3 spavace sobe, - dnevni boravak i blagovaonica (cca 40 m²), - kuhinja, - 2 kupaonice, - predsoblje = primaca soba od 40², - terasa za rucavanje. Kat sa posebnim ulazom: - 4 spavace sobe sa balkonima, - 2 kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 220,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem obiteljsku kuću površine 220 m2 izgrađenu na parceli od 600 m2. Unutrašnjost kuće je podijeljena na dva zasebna stana sa unutrašnjim stepeništem, po izboru može se spojiti i u jedan stan. U sklopu kuće je garaža i natkrivena terasa površine 40 m2. Udaljenost od centra Čapljine....

 
 
 
  Kuća, POSUŠJE, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca od kamena radena 1901,dvojna... Sa velikom terasom na katu 6x6 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 400,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis nekretnine: Prodajem novoizgradenu nedovrsenu kucu na ulazu u Blagaj kod Mostara pored glavnog puta. Prizemlje kuce se sadrzi od 2 poslovna prostora (20 i 85 m2) sa po dva odvojena WC-a. Ulaz u stambeni prostor sa stubistem. 1e sprat kuce sadrzi : dnevni boravak 35m2, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 165.000 KM, 113,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca prizemlje sprat I visoko potkrovlje .Vlasnistvo 1/1 uknjizeno struja trofazna ,dvotarigno btojilo,voda gradski I seoski vodovod,kanalizacija gradska I vlastita potpuno moderno uradjeno centralno grijanje na cvrsto gorivo .klima urefjaj .prizemlje 1 jednodoban stan dn.boravak....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje dvokatnice sa terasom suterenom i garažom.Vlasništvo 1/3. Zaseban ulaz,struja i voda. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca u hercegovini sa terasa do 330000 km (16)
  • kuca u hercegovini sa bazenom do 330000 km (4)
  • kuca u hercegovini sa bazenom terasa (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2