• GoHome Professional
metropolanekretnine namješten što skuplje barem 50 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • metropolanekretnine namješten što skuplje barem 50 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - metropolanekretnine namješten što skuplje barem 50 m2 porasla cijena

  • Za upit "metropolanekretnine namješten što skuplje barem 50 m2 porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 255.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 255.000 KM, 98,00 m2 cca 2600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.07.2024 - 250.000 KM
06.04.2025 - 270.000 KM
27.08.2025 - 240.000 KM
24.04.2026 - 255.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena etažna kuća površine 98 m2 u osnovi, na placu površine 263 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom. Drugi ulaz prizemlja se sastoji od kuhinje i trpezarije sa izlazom na zatvorenu lođu. Prva etaža posjeduje jednu prostranu spavaću sobu i kupatilo.....

 
 
 
 
+27%

Promjena cijene sa 133.000 KM na 169.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 169.000 KM, 53,00 m2 cca 3190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 133.000 KM
25.02.2026 - 169.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban povšine 53m2 u kvalitetnoj novoj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na terasu, dvije spavaće sobe,hodnika I kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim laminatima, keramikom i sanitarijama, centralno....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 150.000 KM na 165.000 KM dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 165.000 KM, 78,00 m2 cca 2120 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 150.000 KM
07.05.2026 - 165.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten trosoban stan površine 78 m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu koja je zatvorena PVC stolarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten što skuplje barem 50 m2 porasla cijena (4)
  • metropolanekretnine namješten što skuplje barem 50 m2 (63)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)