• GoHome Professional
metropolanekretnine namješten barem 50 m2 zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • metropolanekretnine namješten barem 50 m2 zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - metropolanekretnine namješten barem 50 m2 zadnjih 7 dana što manje

  • Za upit "metropolanekretnine namješten barem 50 m2 zadnjih 7 dana što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+10%

Promjena cijene sa 150.000 KM na 165.000 KM dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 165.000 KM, 78,00 m2 cca 2120 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 150.000 KM
07.05.2026 - 165.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten trosoban stan površine 78 m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu koja je zatvorena PVC stolarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 1.150.000 KM, 154,00 m2 cca 7470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo luksuzno namješten, salonski stan u centru Sarajeva površine 154 m2, pozicioniran na drugom spratu u ulici Obala Kulina bana. Cijena stana bez namještaja: 1.150.000 KM Stan se sastoji od hodnika, zatim sa lijeve strane nalazi se kuhinja, balkon, vešeraj, te manja spavaća....

 
 
 
  Stan, KUPRES, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica se nalazi u vikend naselju G.Odžak, stambenog prostora 160m2 na placu od 550m2.Sagrađena je kao jedna cjelina na 2 etaže, donji dio je apartman od 40m2 koji je kompletno opremljen za stanovanje. U gornjem dijelu je zaseban ulaz u vikendicu gdje se ulazi u predsoblje a zatim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • namješten barem 50 m2 zadnjih 7 dana što manje (4)
  • metropolanekretnine namješten barem 50 m2 što manje (63)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)