• GoHome Professional
najnovije do 200000 km parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije do 200000 km parking - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije do 200000 km parking

  • Za upit "najnovije do 200000 km parking" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 210000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 200.000 KM, 80,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Četverosoban stan povšine 80 m2, na II spratu u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom sa izlazom na veliki balkon, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na manji balkon, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom i kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, ŽUPČA, 200.000 KM, 253,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2019.,

www.indomio.ba

Opis Opis nekretnine ukratko: (SVE PONNUDE ĆE BITI PROSLIJEĐENE VLASNIKU) Lokacija: Kuće i zemljište se nalaze u Brezi, Župča, udaljena 10 minuta od centra Općine Breza. Uslovi prodaje: Kompletno imanje se prodaje u cjelini. Vlasništvo: Na nekretninama je upisan jedan vlasnik sa udjelom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 199.900 KM, 58,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Da se razumijemo na samom početku ove priče, stan prodajemo baš ovakav kao na slikama. Nedavno renoviran i po mjeri namješten, s kuhinjom i aparatima (Gorenje Simplicity linija). U stanu ostaju i ugradbeni ormari, krevet rađen po mjeri od punog drveta i višnja na tufahiji - novi madrac....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 199.680 KM, 51,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2024.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 51,20 m2 sa 2....

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, 199.000 KM, 205,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Podlugovima 205m2, okućnice 620m2. Kuća je na dobroj lokaciji. Ima prirodnu drenažu. Kvalitetne gradnje, zidana je punom ciglom. Postoje uslovi za gradnju još jedne kuće iste kvadrature, 999KM/m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 199.000 KM, 300,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude izdvaja modernu kuću u naselju Pofalici. Svi papiri uredni, kuća prvoklasna. Sastoji se od suterenske etaze gdje se nalazi garaza i ulaz u samu kucu te jos jedno parking mjesro, hobi prostor, wc, te kotlovnica. Zatim, unutrasnjim stepenicima....

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, 199.000 KM, 205,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću, 205m2 stambenog prostora.Kuća je na dobroj lokaciji. Ima prirodnu drenažu, preko puta je tehničkog pregleda vozila, 70/80m od benzinske pumpe. Kvalitetne gradnje, zidana je punom ciglom. Postoje uslovi za gradnju još jedne kuće iste kvadrature, 999KM/m2. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 199.000 KM, 30,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 198.800 KM, 71,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 71 m2 sa garazom 14 m2 u zgradi, novogradnja, trosoban, cent. grijanje, klima, jakuzzi, opremljen, veliki balkon, pogled stana na zelenilo, Sarajevo- Ilidža ul. Ramiza Jašara14, kon. tel. 062/143-825 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 197.580 KM, 89,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban komforan stan od 89m*2 na drugom katu zgrade. Stan je uredno održavan i odmah useljiv. Zgrada je vrlo dobro održavana, dva lifta su upravo obnovljena, 4 stana su na etaži. Centralno grijanje je priključeno na toplanu. Stan ima blindirana vrata sa sigurnosnom bravom.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 200000 km parking (1410)
  • najnovije parking (3)
  • najnovije do 200000 km (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)