• GoHome Professional
namješten adaptiran - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten adaptiran - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten adaptiran

  • Za upit "namješten adaptiran" pronađeno 532 nekretnina - prosječna cijena 1.838 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 KM
    • do 150000 KM (prosječna cijena)
    • do 180000 KM
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 110.000 KM, 59,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se exclusivno namješten stan u zgradi Cipelići (zatvoreni balkon iznad Tehnograda, pogled na MUP) 59m2, adresa "Turalibegova 42" Tuzla, nedavno renoviran, u super stanju, nepotrebna bilo kakva dalja ulaganja. Vlasništvo 1/1 uknjižen. Posjeduje blindirana vrata, centralno gradsko....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 58.000 KM, 65,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća 65 m2 sa 700 m2 okućnice, sa idiličnim pejsažem, na riječici Goruši (Podvinjački potok), ca. 10 min. od Visokog i autoputa, u Bogošićima kod Mlina (blizu Gračanice, od Bogošića ca. 500m prema Podvincima). Svi papiri uredni 1/1, građevinska i upotrebna dozvola, struja, voda, odvod,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 97.500 KM, 54,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan odlicnog rasporeda I dobro pozicioniran suncan tokom cijelog dana. tel 061 487 210 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten adaptiran'
525.020 KM
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Kuća, BAREVO, 48.000 KM, 60,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Nedaleko od Jajca, prodaje se useljiva kuća zajedno sa kućanskim aparatima (el.šporet, šporet na čvrsto gorivo, frižider,) i namještajem (kuhinja i sobe opremljene sa krevetima i ugaonom garniturom, klub stolovima). Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju je šest prostorija....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 170.000 KM, 315,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kuću u naselju Miladije (Tuzla) za stan. Lokacija: Ukoliko želite živjeti na mirnoj i sigurnoj lokaciji koja se istovremeno nalazi u užoj jezgri grada, onda je ovo izvrsna lokacija za Vas. Ovo naselje je veoma popularno i atraktivno za obiteljski život jer se....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 197.580 KM, 89,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban komforan stan od 89m*2 na drugom katu zgrade. Stan je uredno održavan i odmah useljiv. Zgrada je vrlo dobro održavana, dva lifta su upravo obnovljena, 4 stana su na etaži. Centralno grijanje je priključeno na toplanu. Stan ima blindirana vrata sa sigurnosnom bravom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 120.000 KM, 77,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 1.060.000 KM, 240,00 m2 cca 4420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stambena kuca sa tri zasebna stana od på cirka 88m2 po spratu. Na svakom spratu postoje dvije spavace sobe, dnevni boravak spojen na kuhinjom, kupiatilo sa WC-om i hodnik.Dvije velike terase na drugom i trecem spratu. U kuci postoji i manji podrum. Dva stana su adaptirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 122.000 KM, 64,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

adaptiran stan 64m Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 150.000 KM, 250,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca 1/1 sa poslovnim prostorom 40 m2 + dvije garaze + stan 64 m2 + stan 140 m2 sa dva kupatila kuca posjeduje tri odvojena sataza struju i za vodu centralno grijanje u svim djelovima kablovsku telefon stan 140 m2 posjeduje klimu i namjestaj , poslovni prostor posjeduje urednu dokumentaciju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAJCE, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban namjesten stan, Jajce Nalazi se na prvom spratu, kod tehnicke skole i nedavno je renoviran. Vlasnistvo 1/1, nema dugovanja. Cijena 45000km tel/viber:+33 6 83 67 75 89 Nekretnina posjeduje Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 146.870 KM, 74,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca, stambena jedinica na Rivi. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 44.000 KM, 77,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je 2010 godine renoviran i potpuno namjesten, od tada u njemu nije niko stanovao. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 650.000 KM, 360,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Gradisci, tacnije Troseljii na nekoliko kilometara od jezera i poznatog lovista Bardaca, 8 km od granice sa Hrvatskom, i 10 km od aerodroma u Mahovljanima. Pogodno za uzgoj voca i povrca. Kuca je sagradjena u duplexu pa je pogodna za zivot i vise familija. Pored same....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 176.000 KM, 40,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju renoviran jednosoban stan 40m2 u Zenici na adresi Dervisa Imamovica 2b, Crkvice. Stan se nalazi na 4. spratu (zadnji sprat). Zgrada nema lift, stan je renoviran ( podovi, stolarija, struja, zidovi). Stan ima balkon sa pogledom na rijeku Bosnu, a primarna orijentacija....

 
 
 
  Kuća, MILIĆI, 75.000 KM, 150,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca dogradjena 2014g,namjestena i useljiva,pored kuce garaza 15m2 +15m2 podrum ispod garaze.kuca se nalazi u prvoj zoni milica u blizini osnovne skole.posjeduje veliki plac na kome je moguca gradnja bilo kakvog objektainfo br 065808511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća s okućnicom u mirnom naselju. Blizina grada Prijedora Nekretnina posjeduje Garaža Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DRVAR, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kompletno renoviran stan,namesten sa novim namestajem,bez ulaganja,odmah useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, GROMILJAK, 325.000 KM, 130,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem lijepu uredenu kucu ugodnu za zivot na mirnoj lokaci.Kuca ima 2 Sprata,Garazu i Kotlovnicu. 1 sprat velika dnevna sa kuhinjom.1 spavaca soba,Kupatilo sa kadom i ostava.Drugi sprat 3 sobe sa balkonom i velikom tarasom.Kupatilo sa tusem.Hodnici su u mramoru i Inox ograda. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Batva, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 420.000 KM, 113,00 m2 cca 3720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ekskluzivan troiposoban stan sa garažom - u novogradnji na Skenderiji, smješten na drugom spratu stambene jedinice koja ima lift, ulica Podgaj, opština Centar - Sarajevo.# udaljenost od Njemačke ambasade do stana je....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Potpuno opremljena i renovirana prije 2 godine. Dolazi sa namještajem u vri.jednosti do 3000 KM. Dolazi sa šadrvanom u koji je uloženo oko 10 000 KM. Krov promijenjen prije 2 godine, nova fasada - ljubičasta. Papiri uredni 1/1, novogradnja, prigradsko naselje, odmah uz cestu. Gradska....

 
 
 
  Kuća, GAJEVI, 110.000 KM, 60,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u naselju Gajevi, parking, voda, struja Može plac 4a z vodo i strujo , gradevinska dozvola ili kuča u sivoj fazi 0612705484 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Internet .

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla, 2km od centra grada , prodajem malo seosko imanje , kuću sa dva odmah useljiva, odvojena i namještena stana. Vrlo je pogodno za dvije obitelji . Kuća ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu, ima dva priključka na struju i vodu. Kuća se nalazi u mirnom okruženju sa puno zelenila,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 99.000 KM, 170,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061725804 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 73.000 KM, 46,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Lijep luksuzni jednosobni stan,46 kvadrata,novogradnja.Sastoji se od:dnevnog noravka sa kuhinjom,hodnika,vece kupaone,ostave i balkona koji je 4.5mx2.20.Balkon je zatvoren sa pvc stolarijom,dva srednja prozora su klizna tako da se moze koristiti kao dodatni prostor ali i kao balkon.Svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 55.000 KM, 40,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Lijepo stambeno naselje koje je udaljeno samo nekoliko metara od tržnih centara, škole, dječijih igrališta, ambulante te ostalih životnih fasiliteta, prednosti su koje će Vam olakšati život. Stan se nalazi na Ozimicna 1 kod šehidskog spomen obilježja ( 5 minuta od centra grada ).....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 115,00 m2 cca 3910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se luksuzni trosoban stan u centru Sarajeva površine 115m2. Stan je nedavno kompletno adaptiran, luksuzno opremljen te se prodaje sa kompletnim namještajem i svim uređajima koji se nalaze u njemu. Lokacija stana je svega 10m od Vječne vatre te gleda direktno na ulicu Maršala....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAVIDOVIĆI, 90.000 KM, 44,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Mjenja se ili prodaje stan u Zavidovićima u centru grada,za manji,ili vikendicu u Kamenici! 44m2+podrum 5m2 Stan se nalazi u Ul.Alije Izebegovića,do ŠPD- ZDK,bjela zgrada,prizemlje,sa podrumom,potpuno renoviran,okrenut ka istoku,gradu. Povoljan za otvaranje privatnog obrta,nisko prizemlje!....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, DONJA ZIMĆA, 130.000 KM, 126,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se kuca u donjoj zimci kod visokog.kuca je na sprat dimenzija 7x9,kuca je u potpunosti opremljena sa dva stana useljivo odmah.grijanje je centralno,voda,struja kanalizacija telefon i internet.kuca ima dva prilaza,zemljiste je 840 kvadrata a u tome je skladiste(poslovni prostor)....

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 58.000 KM, 56,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 
  Kuća, NOVA TOPOLA, 37.000 KM, 71,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom i dva pomocna objekta na 12935m2 plodne obradive zemlje. Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 59,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan je namjesten. Kuhinja i Kupatilo komplet renovirani. Ugradjeni novi PVC prozori sa roletnama. Centralno grijanje, novi radijatori. Ulaz u zgradu prilagodjen za djecja i invalidska kolica. Zgrada posjeduje dva lifta. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajeem kuću u blizini Gradiške, 2,5 km od centra grada kuća ima četiri sobe, dva kupatila, dva namještena sprata, ppotkrovlje nije završeno, ostavu, dvorišnu zgradu, garažu, šupu za drva, dva ulaza u dvorište, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 85.000 KM, 99,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju dva sprata u Doboju ulica Pop Ljube 86 iznad glavne bolnice prema kuli dobojskoj kuca renovirana fasada uradjena prije 3god unutrasnjost namjestena gore i dole kuhinja gore i dole wc-kupatilo uradjen novo na drugom i prvom spratu hodnik i 3 sobe na prvom spratu dvije....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 532)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni