• GoHome Professional
namješten do 170000 km što skuplje 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 170000 km što skuplje 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 170000 km što skuplje 60 m2

  • Za upit "namješten do 170000 km što skuplje 60 m2" pronađeno 194 nekretnina - prosječna cijena 1.919 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 160000 KM (malo jeftiniji)
    • 170000 KM (malo skuplji)
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 185.000 KM, 59,00 m2 cca 3140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 59 m2, na I spratu stambene zgrade novije gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dječije sobe, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem i centralnim etažnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 185.000 KM, 58,00 m2 cca 3190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Stan 58 kvadrata u naselju Ante Jakića ulica Dragomila Drage Malića Stan se nalazi na 1 spratu posijeduje lift komplet je pre par godina renoviran PVC Stolarija nova sa Aluminiskim roletnama struja voda kao i odvod sve odrađena tako da nisu potrebna nikakva ulaganja gradska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten do 170000 km što skuplje 60 m2'
184.700 KM
180.000 KM
179.500 KM
  Poslovni prostor, ZENICA, 185.000 KM, 64,00 m2 cca 2890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade u Babinoj rijeci . Veoma funkcionalan, prostran, svijetao, sa dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i hodnikom. Stan ima uknjiženo 58 m2 a rekonstrukcijom dobijeno je 64 m2 stvarne površine, jer jedan od dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 183.000 KM, 55,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja potencijalno dvoiposoban stan u naselju Dobrinja, ulica Salke Nazečića, općina Novi Grad. Stan površine 55m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija, kuhinja, dnevni boravak i balkon. Dvostrane....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAVIDOVIĆI, 180.000 KM, 60,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE – DVOSOBAN MODERNO UREĐEN STAN U CENTRU GRADA Prodaje se dvosoban moderno uređen stan na odličnoj lokaciji, neposredno uz rijeku i okružen zelenilom. Stan nudi savršen spoj mira i praktičnosti – sve što vam je potrebno nalazi se na svega 5 minuta hoda. Glavne karakteristike:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 180.000 KM, 60,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno opremljen stan kod zgrade Vlade RS. Prvi sprat - mogucnost pretvaranja u poslovni prostor. U cijenu uračunati podrum i garaža za jedno vozilo. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 180.000 KM, 58,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 180.000 KM, 64,00 m2 cca 2810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten trosoban stan površine 64,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona sa pogledom na rijeku Savu! Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem,....

 
 
 
  Apartman, TRAVNIK, 180.000 KM, 55,00 m2 cca 3270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan u prizemlju zgrade,vlastiti ulaz,spremiste,garaza i pripadajuca terasa 20m2. Nalazi se 10m od pocetka ski lifta na Vlasicu,20m od hotela pahuljica. Posjeduje 2 spavace sobe,kuhinju,kupaonicu,galeriju s jos 3spavaca mjesta. Spremiste nasuprot ulaza u stan s perilicom i susilicom....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 178.500 KM, 58,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.realitica.com

Moderno namješten, kompletno renoviran, trosoban stan površine 58 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 175.000 KM, 62,00 m2 cca 2820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 62 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem - Vaillant....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 175.000 KM, 57,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten stan površine 57 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima, centralnim etažnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 175.000 KM, 63,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 63 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na otvorenu terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna izlazi na otvorenu terasu, a druga na zatvorenu tersu tj lođu, hodnika,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 174.000 KM, 58,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten, kompletno renoviran, trosoban stan površine 58 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je: -Ugradbena medijapan kuhinja sa friziderom, zamrzivacem sa tri ladice i perilicom....

 
 
 
  Poslovni prostor, HADŽIĆI, 170.000 KM, 59,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Hadzicima u ulici zlatni ljiljana 13 na prvom spratu..U blizini stana se nalaze igraonice skole marketi..Stan je renoviran..Kvadratura stana je 58.5 kvadrata..Stan posjeduje zaseban podrum.. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 168.000 KM, 60,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor - kafic, 60 m2, potpuno opremljen, cen. grijanje, extra polozaj i lokacija, uknjizen, Sarajevo - Dobrinja 2, ul. Bul. bran. Dobrinje, kon.tel. 062/143-825 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 166.200 KM, 57,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2026.,

www.realitica.com

Moderno namješten, Kompletno renoviran, dvosoban stan površine 57m2 u kvalitetnoj staroj gradnji. Nalazi se na IV spratu u zgradi koja posjeduje lift. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka , kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na balkon, spavaće sobe sa zatvorenom lođom, hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 165.000 KM, 56,00 m2 cca 2950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan je kompletno namješten. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 163.400 KM, 65,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2025.,

www.realitica.com

U ponudi je kompletno renoviran i moderno namješten dvosoban stan površine 65m2, smješten na IV spratu stambene zgrade u Š naselju. Stan je idealan za udoban porodični život, a odlikuje ga funkcionalan raspored i kvalitetna opremljenost. Sastoji se od: dvnevne sobe sa izlazom na balkon,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 163.100 KM, 64,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Trosoban, kompletno namješten stan površine 64m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na prostranu terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugu terasu, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 162.000 KM, 57,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 160.680 KM, 64,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje kompletno namješten stan sa garažom u BH bau na Stupu, ulica Stupska, opština Ilidža-Sarajevo. Stan je pozicioniran na sedmom spratu stambene jedinice koja posjeduje lift. Raspolaže površinom od 64 m2, a sastoji se od: ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje dvokatnice sa terasom suterenom i garažom.Vlasništvo 1/3. Zaseban ulaz,struja i voda. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 160.000 KM, 59,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan je namjesten. Kuhinja i Kupatilo komplet renovirani. Ugradjeni novi PVC prozori sa roletnama. Centralno grijanje, novi radijatori. Ulaz u zgradu prilagodjen za djecja i invalidska kolica. Zgrada posjeduje dva lifta. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 160.000 KM, 63,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvoiposoban stan površine 63 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i zatvorenog balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem, klima uređajem, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 160.000 KM, 56,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.02.2026.,

www.indomio.ba

Kompletno renoviran, namješten dvosoban stan površine 56m2 na III spratu kvalitetne stare gradnje. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Gorica, 160.000 KM, 65,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Manja kuca cc65 m na parceli od 200 m sa mogucnosti nadogradnje Novi krov prije 2god promjenjen,PVC prozori osim u kuhinji Dvoriste u ogradi Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 159.250 KM, 65,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.07.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju renoviran i namješten dvosoban stan – Š naselje – IV sprat – 65m² + podrum Lokacija: Š naselje – mirno, uređeno i porodično okruženje ✨ Opis stana: U ponudi je kompletno renoviran i moderno namješten dvosoban stan površine 65m², smješten na IV spratu stambene zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 159.000 KM, 59,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.indomio.ba

Namješten dvoiposoban stan površine 59 m2, na IV spratu novije gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na prostrani balkon, ostave, dvije spavaće sobe od koji jedna ima izlaz na balkon, hodnika i kupatila. Stan je dvostrano orjenitisan. Opremljen....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 159.000 KM, 64,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, BRČKO, 156.000 KM, 65,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 64.4 m2, na III spratu novije gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitenim sanitarijama, parketima i centralnim etažnim grijanjem.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 155.000 KM, 62,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvo ipo soban stan, 62,54 kvadrata. Uknjižen, papiri svi uredni. Grijanje termo blok. Balkon postaklan. Stan je kupljen 2019. i kompletno namješten u stanu se boravilo tokom jedne godine maksimalno mjesec dana na godišnjem odmoru. Nije se puno kuhalo i stanovali su nepušači unutra.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 155.000 KM, 64,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 64m2 na I spratu u centru grada na samom šetalištu. Sastoji se od kuhinje sa trpezerijom, dnevne sobe sa izlazom na terasu i jedne sobe, hodnik, kupatilo i ostava. Stan se prodaje namješten i kompletno je renoviran, PVC stolarija, laminati, protivprovala vrata....

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 155.000 KM, 56,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE APARTMAN S PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE u Bristu, Gradac Južno orijentiran s prekrasnim pogledom na more. Apartman je površine 56 m2, na drugom spratu, sastoji se od : dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje s trpezarijom, dva balkona, kupaonom i parkingom. Dnevni boravk....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 155.000 KM, 56,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje prodaju super dvosobnog stana sa balkonom i garderoberom. Smjesten u naselju Tibra 1, Buca Potok. Drugi sprat i 56 m2. Stan je potpuno sređen i opremljen, nanovo urađeno kupatilo, kamin, klima, blindo vrata, opremljena kuhinja, U nastavku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 152.500 KM, 64,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban stan površine 64m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Pale, Ulica Mladena Todorovića. Kod Majnex-a. Dvosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 64m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 152.000 KM, 58,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban stan od 58 m2 sa mogucnoscu prosirenja na tavan (soba od cca 25 m2) ' - kompletno adaptiran : nova stolarija ,blind.vrata ,nova banja,kuhinja,podovi,spusteni stropovi,klima - kompletno namjesten novim namjestajem (Alples,Natuci) Uz stan se u paketu prodaje....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 151.300 KM, 56,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.realitica.com

Kompletno namješten jednoiposoban stan površine 56 m2 na III spratu nove gradnje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 151.000 KM, 61,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvosoban stan za najam u naselju Pejton na Ilidži. Nekretnina je smještena na drugom spratu manje stambene zgrade u neposrednoj blizini Osnovne muzičke škole. Lokacija posjeduje kompletan gradski sadržaj, a blaga izolacija od samog centra Ilidže će pružiti dovoljno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 150.000 KM, 59,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Grbavica. Stan je registriran kao poslovno stambeni objekat tako da postoji mogucnost ili stanovanja ili obavljanja poslovne djelatnosti. Prije tri godine izvrsena je kompletna adaptacija stambenog prostora. tj. Nova kuhinja, sa svim elementima i aparatima,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 194)

<< <1 2 3 4 5> >>

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2