• GoHome Professional
namješten do 170000 km što skuplje useljiva - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 170000 km što skuplje useljiva - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 170000 km što skuplje useljiva

  • Za upit "namješten do 170000 km što skuplje useljiva" pronađeno 55 nekretnina - prosječna cijena 1.198 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • 160000 KM (malo jeftiniji)
    • 170000 KM (malo skuplji)
    • do 826 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BUKOVICA, 184.000 KM, 240,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se useljiva i namještena kuća, udaljena svega 2 kilometra od poznatog lječilišta Gata. Kuća je smještena u mirnom i prirodno čistom okruženju u naselju Bukovica. Od centra grada Cazina udaljena je svega 15 minuta lagane vožnje, a odlična povezanost omogućena je pristupom iz....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 180.000 KM, 100,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvospratna kuca u Bosanskoj Krupi ! - preko puta supermarket Balkic Impex - namještena i useljiva kuca - centralno grijanje na pelet ili struju - dodatni objekt - garaza+dodatno dvorište Cijena: 90.000€ (180.000 KM, cijena nije fiksna) Moze zamjena za stan u Cazinu (po....

 
 
 
  Kuća, BUKOVICA, 179.869 KM, 240,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2026.,

www.indomio.ba

Useljiva kuća blizina lječilišta Gata Prodaje se useljiva i namještena kuća, udaljena svega 2 kilometra od poznatog lječilišta Gata. Kuća je smještena u mirnom i prirodno čistom okruženju u naselju Bukovica. Od centra grada Cazina udaljena je svega 15 minuta lagane vožnje, a odlična....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten do 170000 km što skuplje useljiva'
150.000 KM
144.000 KM
140.767 KM
  Kuća, KULEN VAKUF, 175.000 KM, 106,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se namještena, kompletno završena i useljiva kuća u Kulen Vakufu građena 2010. godine, u dvije etaže na parceli od 1.300m². Dimenzije kuće su 12,50 x 8,50m i spratnosti prizemlje + sprat. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, spavaće sobe i kupatila. Sprat....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 200,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Useljiva Kuća sa dodatnim Placem -Banja Luka – Trn , nedaleko od Centruma Zalužani Samostalna, Useljiva Kuća je u dobrom stanju i nudi idealan i ugodan boravak porodici koja želi biti blizu grada i većih Firmi a ujedno se osjećati kao na selu jer se upravo nalazi na takvoj lokaciji.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 115,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Bosanska kuca, sa urednim papirima 1/1, useljiva, namjestena, u dobrom stanju, na atraktivnoj lokaciji,sa svim prikljuccima, sa bastom poplocanom od kamena i fontanom, podobna za izgradnju, nadogradnju i sl., pet minuta hoda do Bascarsije/Sebilj, u blizini HECCO Hotel. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 170.000 KM, 315,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kuću u naselju Miladije (Tuzla) za stan. Lokacija: Ukoliko želite živjeti na mirnoj i sigurnoj lokaciji koja se istovremeno nalazi u užoj jezgri grada, onda je ovo izvrsna lokacija za Vas. Ovo naselje je veoma popularno i atraktivno za obiteljski život jer se....

 
 
 
  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 165.000 KM, 230,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća od 230 m2 u Ljubuškom u blizini Croatie osiguranje na zemljištu od 450 m2. Posjeduje 2 etaže, prizemlje i sprat. Prvi sprat izrađen 1983, a drugi 1995. Kuća je useljiva. Moguća prodaja namještene ili nenamještene kuće. Sastoji se od velike kuhinje i dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luca se nalazi 5 minuta hoda od centra grada ,odmah useljiva nedavno uradjena dva kupatila potpuno nove instalacije i oprema.Nalazi se na veoma velikom placu po potrebi mogla bi se jos jedna kuca izgradit do nje.U kuci se ne nalazi niko jer sam u inostranstvu i to je razlog prodaje.postoji....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je odmah useljiva poslije rata renovirana plasticna stolarija Internorm Austrija nova unutrasnja vrata masivno drvo prije dva mjeseca potpuno novo uradjena dva kupatila.Veoma veliki Plac za nuzdu moze se jos jedna kuca izgraditi. Postomi uradjen projekat za dogradnju Garaze i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban odličnog rasporeda površine 50 m2 pozicioniran na 4. spratu zgrade od 5, ulica Muhamed Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 155.000 KM, 120,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat komplet namjestena i useljiva sa dva mjesta za parkiranje... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DERVENTA, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Derventi..kuca je u potpunosti useljiva,sastoji se od pet soba,dva kupatila,dvije kuhinje,spajz i podrum..kuca ima veliko dvoriste i vocnjak,u dvoristu se nalazi potpuno zatvorena pecara..za sve ostale info.na br.mob 00385915104031 Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, BUKOVICA, 150.000 KM, 290,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju su dvije kuće sa okućnicom od 1.911 m2 koje se nalaze nedaleko od lječilišta Gata u naselju Bukovica - Grad Cazin. Kuće su smještene na ravnoj parceli koja ima adekvatan pristup, veliko dvorište sa parking prostorom i dio parcele koji se može koristiti za vrt i baštu. Starija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 37,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, TRGOVIŠTE, 145.000 KM, 220,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca adaptirana useljiva sa dva trosobna stana i posl prostor sa papirima u gradskoj zoni Nekretnina posjeduje Garaža Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 145.000 KM, 27,00 m2 cca 5370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban apartman u sklopu naselja Šator i nadomak Snježna dolina Resorta i staze Trnovo. Zgrada useljiva sa vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Grijanje vlastito centralno na struju termo blok.....

 
 
 
  Kuća, PAPARI, 140.000 KM, 252,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća,ima sve potrebne priključke.Papiri su uredni 1/1.Kuća ima 252 kvadrata,a zemljina površina je 1.800 kvadrata.Posjeduje 6 spavaćih soba,boravak,kuhinju,2 kupatila,velika ljetna kuhinja/špajz i velika garaža.Nova pvc stolarija,nova ulazna i garažna vrata.Odmah je useljiva.Završena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 139.500 KM, 37,00 m2 cca 3770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 3. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 136.500 KM, 39,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 39m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Višnjik, naselje Višnjik, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, druga soba (spavaća, trpezarija)....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 135.879 KM, 115,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je useljiva kuća sa garažom smještena na vrlo atraktivnoj lokaciji naselje Mala Lisa Cazin. Kuća je prizemlje+sprat izgrađena na ravnom terenu, sa vlastitim parking prostorom kao i dodatnim dijelom zelenila iza kuće. Uz kuću je sagrađen garažni prostor od metalne konstrukcije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 125.000 KM, 150,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tinji, 7x8m (ukupno 150 m2). Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i podkrovlja. Prizemni dio kuće obuhvata kuhinju, dnevnu sobu, spavaču, wc i ostave. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i velikog balkona. Podkrovlje kuće obuhvata....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, KOTOR VAROŠ, 125.000 KM, 180,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUCA U KOTOR VAROSU , 2 km OD CENTRA . KUCA JE NAMJESTENA, USELJIVA. CIJENA NIJE FIKSNA. ZA SVE INFORMACIJE JAVITI SE NA BROJ 00385998358258 KUCA SE NALAZI U BLIZINI CENTRALNOG GROBLJA KOTOR VAROS . Prizemlje + prvi kat . Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 73,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban namješten stan od 73 m2, smješten na petom spratu stambene zgrade u samom centru grada. Stan ima funkcionalan raspored koji obuhvata dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo, hodnik, ostavu i balkon. Nekretnina je useljiva, ali zahtijeva....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 3 km od Cazina (Seferagici), sa poslovnim prostorom. Dimenzije kuce su 10x 9 m2, namjestena i useljiva sa 700 m2 okucnice. Telefon: 0038640358111, 0038659040529 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SIMIN HAN, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je odmah useljiva svi papiri uredni. Po kući je uradjen parket i laminat, 2 kupatila, objekat ima vlastiti bunar,a okućnica je 1300 metara kvadratnih. Kuća je pored magistralnog puta Tuzla-Zvornik naselje Simin Han. Za sve detaljnije informacije pozovite na broj 061-294-129.....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća se nalazi 2 km od centra grada,namještena i useljiva Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 105.000 KM, 185,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca renovirana u maju 2011 godine. Useljiva odma. U sklopu kuce se nalazi i poslovni prostor sa 100 kvadratnih metara, pogodan za iznajmljivanje ili pretvaranje u stambeni prostor. U sklopu kuce se nalazi i velika garaza za dva auta i prostorom za ostavu,te jos tri prateca objekta(susara,....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla, 2km od centra grada , prodajem malo seosko imanje , kuću sa dva odmah useljiva, odvojena i namještena stana. Vrlo je pogodno za dvije obitelji . Kuća ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu, ima dva priključka na struju i vodu. Kuća se nalazi u mirnom okruženju sa puno zelenila,....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla, bliža okolica-Bukinje, prodajem kucu sa dva namjestena ,odmah useljiva stana, pogodno za dvije obitelji, dva priključka na struju i vodu, dvorišna zgrada i 4000 m2 okućnice. Sve je čisto vlasništvo 1/1 gruntovno i katastarski. Tel.oo385 98 181 0889 Cijena 49.000 eur Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla prodajem malo seosko imanje , kuća sa odvojena , namještena i odmah useljiva stana. Kuca ima dva prikljucka na struju i vodu. Ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu Svi su papiri uredni , vlasnistvo 1/1 cisto. Ima 4000 m2 okucnice, pogodno za dvieje obitelji Cijena 50.000 eur.....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 95.000 KM, 115,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom odma useljiva. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, ČELINAC, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa zemljistvom 540 kvadrata jedan kroz jedan. sa velikom garazom i podrom,dva sprata srednji sprat useljiv. ima centralno grijanje, drugi sprat malterisan plasticna stolarija prve klase. velicina kuce devet sa devet i po. kuca se nalazi u centru celica. cijena 95000....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 94.000 KM, 180,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2021.,

asoglas.com

Po vrlo povoljnoj cijeni prodaje se imanje sa kućom u Cazinu, mjesna zajednica Pećigrad. Na imanju je izgrađena, useljiva i namještena kuća sa dva sprata. Ukupna površina posjeda je: 23 074 m2 zemljišta, od toga je 3250 m2 hrastove i cerove šume. Ostatak posjeda od 19 824 m2 je sačinjen....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 93.000 KM, 125,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2021.,

asoglas.com

U poznatom dijelu nacionalnog parka Una u blizini Kulen Vakufa prodaje se posjed sa Novoizgrađenom kućom. Kuća je u potpunosti namještena i odmah useljiva sa razvedenim centralnim grijanjem i ugrađenim klima uređajem u prizemlju koji ima mogućnost zagrijavanja i hlađenja prostorija.....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 189,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na sprat,sa okucnicom,garazom i podrumom,potpuno zavrsena i useljiva odmah,u cijeni kuce je nova kuhinja,tepisoni...kuca je odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .