• GoHome Professional
namješten klima - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • namješten klima - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten klima

  • Za upit "namješten klima" pronađeno 694 nekretnina - prosječna cijena 2.531 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 460.600 KM, 52,00 m2 cca 8860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 52 m2 + balkon 16 m2 i nalazi se na III spratu stambeno-poslovne zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na ogroman balkon, spavaće sobe i kupatila. Stan je u zgradi Mali Bosmal. Vanjska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.500 KM, 46,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju namješten jednosoban stan površine 46m2, na IV spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i izlazom na balkon, jedne spavaće sobe sa izlazom na balkon, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, parketima i klima uređajem.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.000 KM, 30,00 m2 cca 2970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja manji jednosoban stan Naselje Pejton, Ilidža. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža.Naselje Pejton Jednosoban stan, ukupne površine 30m2, pozicioniran je na prizemlju dvospratne stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, UGLJEVIK, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa okućnicom i voćnjakom iznad same magistrale Bjeljina-Tuzla, sa prelepim pogledom na grad. Vredi pogledati Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 59,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju namješten i useljiv jednoiposoban stan u strogom centru grada na petom spratu površine 59m2. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjiom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Opremljen je etažnim grijanjem na struju, klima uređajem, PVC stolarijom sa roletnama, sigurnosnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 60,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2023.,

www.indomio.ba

Useljiv i kompletno namješten jednoiposoban stan u novoj gradnji na I spratu površine 60m2. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Izlaz na balkon je iz dnevne i spavaće sobe. Stan je operemljen PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 122.200 KM, 47,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2025.,

www.indomio.ba

Namješten jednosoban stan površine 47m2 u novoj gradnji na IV spratu u zgradi sa liftom! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na balkon i iz spavaće sobe, kupatila i hodnika. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, podnim centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 44.000 KM, 77,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je 2010 godine renoviran i potpuno namjesten, od tada u njemu nije niko stanovao. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 280.000 KM, 56,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodam nekretninu koja može služiti kao kuća ili vikendica. U blizini je Save, a i pored ceste Srbac-Derventa. 1500 m2 veličina parcele, sa jednom velikom sobom sa kuhinjom. U kuči ostaje šporet na drva, klima uređaj, veš mašina in neke sitnice. Zovite samo ozbiljne mušterije! Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 197.000 KM, 110,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.12.2022.,

www.indomio.ba

ODLIČNA PONUDA! Namješten trosoban stan površine 110,92m2 na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u samom centru grada, ispred zgrade se nalazi parking. Parking mjesta se prodaju po cijeni od 6.500 KM i 5.500 KM. Stan je trostrano orjentisan i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Kuća, MEĐUGORJE, 440.000 KM, 200,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća na zemljištu 1024 kvadrata, od crkve 150 metara. Također se prodaje još zemljište 1014 kvadrata (100m udaljeno od crkve)za 180 eur po kvadratu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 50,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2025.,

www.indomio.ba

Namješten dvosoban, kompletno renoviran, stan površine 50 m2,u visokom prizemlju u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na zatvoreni balkon, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nahorevo, 450.000 KM, 86,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

TOP PONUDA!! Prodaje se odličan potpuno namješten dvoetažni poslovni prostor površine 85m2 sa vlastitim parking mjestom (cca 12,5m2) ispred objekta( sve 1/1). Pozicioniran je u srednjoj od tri nove zgrade u naselju "Pionirska dolina" smjestene do objekta specijalne policije. Poslovni....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 585.000 KM, 189,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju luksuzno opremljen i namješten penthouse površine 189 m2 sa terasom površine 60 m2, i koji je smješten na kompletnoj etaži stambene zgrade. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijskim dijelom, čajne kuhinje sa vinskim barom, pet soba (radna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 350.000 KM, 290,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kuću sa opremljenim restoranom u centru Pala, preko puta Nove banke, ulica Boška Jugovića, Općina Pale. Kuća je u potpunosti obnovljena prije tačno 5 godina. Sastoji se od prizemlja kojeg čine sljedeće prostorije: predulaz površine 17,15 m2, stubišta....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 430.500 KM, 123,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju je ekskluzivan namješten stan površine 123m2, smješten na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta sa liftom, u samom centru grada. Ovaj prostrani stan nudi predivan pogled na bulevar i savršen je za one koji traže udoban i luksuzan životni prostor. Stan se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 115.000 KM, 63,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosobni stan smješten u zgradi sa četiri stana. Stan je useljiv,namješten i djelomično adaptiran, a nalazi se nedaleko od centra, u mirnom kvartu, okružen zelenilom i parkom. Stan se nalazi na prvom spratu, ima poseban ulaz, a sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, BRDO, 1.374.675 KM, 400,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U Velikom brdu, prodaje se vila povrsine 400m2, na zemljistu od 700m2. Obiteljska Vila je moderno dizajnirana i luksuzno uređena, a nalazi se u mirnom okruzenju. Vila se sastoji od podruma; gdje je smjestena vinoteka,sauna,fitnes, prizemlja na kojem se nalazi kuhinja s blagovanjem....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 585.000 KM, 189,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.indomio.ba

️ Prodaja – Luksuzno opremljen penthouse u Srpskoj Varoši Lokacija: Srpska Varoš, Brčko Površina stana: 189 m² Terasa: 60 m² Etaža: Cijela spratna jedinica ✨ Opis nekretnine: Na prodaju je jedinstven, luksuzno opremljen i namješten penthouse. Smješten na kompletnoj etaži stambene....

 
 
 
  Kuća, RAKOVICA, 89.500 KM, 75,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DERVENTA, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Derventi..kuca je u potpunosti useljiva,sastoji se od pet soba,dva kupatila,dvije kuhinje,spajz i podrum..kuca ima veliko dvoriste i vocnjak,u dvoristu se nalazi potpuno zatvorena pecara..za sve ostale info.na br.mob 00385915104031 Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 1.600.000 KM, 900,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO! NEKORIŠTENO!! IZDAJEMO / PRODAJEMO: LOKACIJA: Poslovna Zona Ciljuge - Živinice STAMBENO / POSLOVNI OBJEKAT-HALA: 1. Sprat u zemlji (Garaze-Magacin-Rampa-Prizemlje-Toalet) - 337m2 2. Sprat (Salon-Sala za sastanke-Toalet-Kancelarija) - 337m2 3. Sprat (LUKSUZNO OPREMLJEN PENTHOUSE....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 29,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban stan na prvom spratu, ulica Kasindolskog bataljona. Površinu 29m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja s trpezarijom i jedna soba. Orijentacija je Istok. Stan je djelimično adaptiran, vanjska stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 354.000 KM, 154,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanovi se nalaze na Marijin Dvoru u ul. Dolina u potkrovlju zgrade iz '60 tih na IV spratu . Od jednog velikog stana su napravljena tri manja stana sa povrsinama 51 , 41 i 54 m2 plus zajednicki hodnik koji povezuje stanove . Stanovi su sa galerijama posebno dekorirani .Cijena je....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 64.200 KM, 52,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2024.,

www.realitica.com

Namješten dvosoban stan površine 52 m2 na V spratu u centru grada. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, klima uređajem, laminatima, keramikom....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 65,00 m2 cca 7540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvoiposoban stan u Sarajevu, opština Novo Sarajevo, naselje Velešići, u ulici Isaka Samokovlije. Stan je površine 65 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.indomio.ba

Namješten dvosoban stan površine 54 m2 u prizemnoj kući sa korištenjem dvorišta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremjljen je PVC stolarijom, klima uređajem, laminatima, keramikom i sanitarijama. Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 67.500 KM, 45,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u centru Mostara, na adresi Kralja Zvonimira br. 20 (soliter kod prodajnog centra Stjepana Radica). U blizini stana su svi bitni sadrzaji: osnovne skole, srednje skole, fakulteti, trzni centrovi, trznica, Stan ima 45 km2, nalazi se na IX katu zgrade s liftom....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 410.700 KM, 390,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE NA LINKU: http://novidom.ba/offer/prodaje-se-kuca-ozimice-1-bihac/746 U naselju Ozimice 1, ulica Bužimska, prodaje se kuća građena u dvije stambene etaže kompletno završena. Posjeduje tri spavaće sobe, dvije dječije sobe, dva dnevna boravka s trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 155.000 KM, 120,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat komplet namjestena i useljiva sa dva mjesta za parkiranje... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 178.000 KM, 260,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Zavidovićima 160m2 Podubravlje bb Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, TEŠANJ, 410.000 KM, 205,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Potpuno nova, tek izgradjena kuća. Gradjeno po najnovijom gradjevinskim standardima od najkvalitetnijih materijala. Kuća se nalazi u samom centru turističkog djela grada. Posjeduje poslovni prostor od stotinu kvadrata potpuno opremljen i spreman za uselenje. Na spratu se nalazi stan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 588.000 KM, 86,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Jedna stan se nalazi u prizemlju a drugi je na I spratu manje stambene zgrade. Stan na prizemlju je površine 30,6 m2 dok je stan na I spratu upisane površine 56m2 a stvarne kvadrature 75 m2. Stan na prizemlju sastoji se iz hodnike, kuhinje, trpezarije, kupatila i dnevnog boravka.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 694)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>