• GoHome Professional
namješten pogodan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten pogodan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten pogodan

  • Za upit "namješten pogodan" pronađeno 88 nekretnina - prosječna cijena 1.454 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • do 88000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 144.000 KM, 160,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2024.,

www.realitica.com

Povoljno se prodaje useljiva i namještena kuća sa okućnicom u Bosanskoj Krupi, naselje Tećija - Dolovi. Kuća je udaljena od samog centra grada par minuta vožnje autom, nedaleko od autobusne stanice i kružnog toka u gradu. Kuća je sa izgrađena u tri etaže sa urednim priključcima struje....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 40.000 KM, 20,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2015.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor u stambeno-poslovnom objektu,uredske naravi i namjesten uredski.Može biti uredske , ugostiteljske,zdrastvene i trgovačke djelatnosti. Vlasništvo i papiri su 1/1,i useljiv je odmah.Nema tereta na poslovnom prostoru.Zgrada je nova,poslovno administrativno....

 
 
 
  Poslovni prostor, CAZIN, 1.548.400 KM, 1106,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2025.,

www.realitica.com

Sniženo za 50.000 KM Prodaje se poslovno stambeni komplex u Cazinu. Nalazi se na vrlo frekventnom dijelu magistralne ceste Cazin - B. Krupa, naselje Polje koje je udaljeno od centra grada Cazina svega par kilometara. Poslovno stambeni komplex čine dva objekta od kojih je prvi veći....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten pogodan'
93.000 KM
94.000 KM
103.000 KM
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 46,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran i namješten stan površine 46 m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je Inverter klima uređajem, PVC....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima sprat i prizemlje. Sprat je nešto bolje uređen: ima hodnik, tri spavaće sobe od kojih je jedna prvobitno uređena da bude kuhinja, kao i kupatilo i wc posebno odvojene. Prizemlje ima veliku nišu, prostor za kuhinju, špajz i wc. Na placu se nalazi još jedna stara kamena kuća,....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 650.000 KM, 360,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Gradisci, tacnije Troseljii na nekoliko kilometara od jezera i poznatog lovista Bardaca, 8 km od granice sa Hrvatskom, i 10 km od aerodroma u Mahovljanima. Pogodno za uzgoj voca i povrca. Kuca je sagradjena u duplexu pa je pogodna za zivot i vise familija. Pored same....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 52m2, komplatno namjesten u prizemlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe: jedna spavaca i jedna djecija soba, kuhinja, kupatila, hodnika i predulaza. Stan je opremljen PVC stolarijom, roletnama, centralnim etaznim grijanjem, klima uredjajem i kompletnim....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Batva, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 110.000 KM, 65,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Stijepana Radića u Mostaru, preko puta MERCATORA, na drugome katu stambene zgrade EXPERIMENT. Stan je dvosoban i ima dvije sobe plus ostale prostorije sa jednim balkonom koji gleda na jug. Zgrada se održavana i ima nova ulazna vrata interfon, blindo....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla, 2km od centra grada , prodajem malo seosko imanje , kuću sa dva odmah useljiva, odvojena i namještena stana. Vrlo je pogodno za dvije obitelji . Kuća ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu, ima dva priključka na struju i vodu. Kuća se nalazi u mirnom okruženju sa puno zelenila,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREZA, 440.000 KM, 87,00 m2 cca 5060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo prostranu i funkcionalnu kuću kvalitetne gradnje površine 87 m2 sa okućnicom 1915 m2, pozicioniranu u Brezi. Kuća je pažljivo raspoređena kako bi pružila maksimalan komfor: - Prizemlje se sastoji od kotlovnice, ostave i jedne sobe, pogodno za dodatni prostor ili radnu sobu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 185.000 KM, 64,00 m2 cca 2890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade u Babinoj rijeci . Veoma funkcionalan, prostran, svijetao, sa dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i hodnikom. Stan ima uknjiženo 58 m2 a rekonstrukcijom dobijeno je 64 m2 stvarne površine, jer jedan od dva....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 192.000 KM, 96,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se namješten i useljiv stan sa 3 spavaće sobe. Stan je izgrađen u dvije etaže sa ukupno 96.65 m2 površine. U prvoj etaži nalazi se hodnik, wc, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i jedna spavaća soba površine od 46.98 m2, dok na drugoj etaži su smještene još dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa pomoćnim objektima i zemljište, Zavidovići, ul. Matije Gubca, 1 km od grada. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, dimenzija 9x8 Pomoćni objekat 15x5, zemljište 4385 m2. Prodaja isključivo sve u kompletu. Asfaltiran put do ulaza na parcelu. Prelijepo i mirno mjesto, pogodno....

 
 
 
  Poslovni prostor, CAZIN, 1.470.980 KM, 1106,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2024.,

www.indomio.ba

Poslovno stambeni komplex Cazin Prodaje se poslovno stambeni komplex u Cazinu. Nalazi se na vrlo frekventnom dijelu magistralne ceste Cazin - B. Krupa, naselje Polje koje je udaljeno od centra grada Cazina svega par kilometara. Poslovno stambeni komplex čine dva objekta od kojih je....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 209.281 KM, 270,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.indomio.ba

Posjed sa dvije kuće Čizmići Cazin Na prodaju je posjed sa dvije kuće u naselju Čizmici smješten na periferiji Grada Cazina. Posjed je veoma atraktivan i raspolaže sa 3.837 m² zemljišta koje je pravilnog oblika i poprilično ravne konfiguracije. Nalazi se na mirnoj i prirodnoj čistoj....

 
 
 
  Stan, CAZIN, 187.766 KM, 96,00 m2 cca 1960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2025.,

www.indomio.ba

Useljiv stan sa 3 spavaće sobe Prodaje se namješten i useljiv stan sa 3 spavaće sobe. Stan je izgrađen u dvije etaže sa ukupno 96.65 m2 površine. U prvoj etaži nalazi se hodnik, wc, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i jedna spavaća soba površine od 46.98 m2, dok na drugoj etaži....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 118.000 KM, 70,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

ontakt osoba , Davor Mirkov +387 62 724 792 mail davor.mirkov@gmail.com OPIS NEKRETNINE Stan je velicine 70m2, 3 sobe , kupatilo , kuhinja , hodnik i trpezarija. Stan ima blindirana vrata , balkon koje je ustakljen i okrenut prema suncanoj strani. Stan je orjentisan na obije strane....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 1.600.000 KM, 900,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO! NEKORIŠTENO!! IZDAJEMO / PRODAJEMO: LOKACIJA: Poslovna Zona Ciljuge - Živinice STAMBENO / POSLOVNI OBJEKAT-HALA: 1. Sprat u zemlji (Garaze-Magacin-Rampa-Prizemlje-Toalet) - 337m2 2. Sprat (Salon-Sala za sastanke-Toalet-Kancelarija) - 337m2 3. Sprat (LUKSUZNO OPREMLJEN PENTHOUSE....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 242.500 KM, 335,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2022.,

www.indomio.ba

Ekskluzivno namještena kuća sa poslovnim prostorom od 45 m2 uz magistralni put u centru Obudovca. Kuća površine 335 m2 na zemljištu ukupne površine 2250 m2. Pored poslovnog prostora u prizemlje čini 100m2 stambenog prostora i 45m2 garaze i ostave a na spratu 145 m2 stambenog prostora.....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 140.825 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 694.344 KM, 448,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENO ZA 50.000 KM Poslovno stambeni objekat Bihać-izazov za investitore Prodaje se poslovno-stambeni objekat u Bihaću, u naselju Ozimice I, u ulici Mehmed-paše Sokolovića. Objekat se nalazi u mirnoj gradskoj ulici izdvojenoj od buke i prometne gužve, u samom centru grada što osigurava....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 170.000 KM, 149,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Lemond nekretnine vam nude kuću nedaleko od centra Čapljine. Kuća ima 300m² stambenog prostora. Sastoji se od 2 kata i podkrovlja. Prvi kad je uređen te se sastoji od 2 sobe, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje te garaže i podruma. Drugi kat ove kuće nije uređen te je pogodan za gradnju....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Mokušnice, 125.000 KM, 70,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Bihaća, iza Konzuma, 70m2, 2 balkona-3 sobe-1 kupatilo-dvije zasebne supe(ostave) i vesh kuhinja u podrumu. Stan je pogodan i za poslovni prostor.Za vise informacija, kontakt na broj 061713888 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla, bliža okolica-Bukinje, prodajem kucu sa dva namjestena ,odmah useljiva stana, pogodno za dvije obitelji, dva priključka na struju i vodu, dvorišna zgrada i 4000 m2 okućnice. Sve je čisto vlasništvo 1/1 gruntovno i katastarski. Tel.oo385 98 181 0889 Cijena 49.000 eur Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla prodajem malo seosko imanje , kuća sa odvojena , namještena i odmah useljiva stana. Kuca ima dva prikljucka na struju i vodu. Ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu Svi su papiri uredni , vlasnistvo 1/1 cisto. Ima 4000 m2 okucnice, pogodno za dvieje obitelji Cijena 50.000 eur.....

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJA BREZA, 400.000 KM, 850,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca novogradnja prizemlje,sprat i potkrivlje 100 m2 po jednoj etazi i Prodaje se poslovni objekat povrsine 600 m2 pogodan za sve vrste biznisa sa dozvolom za izgradnju sprata iste povrsine. Cijeli kompleks je pod video nadzorom, ogradjen zidanom ogradom.Kompleks posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM POSLOVNI PROSTOR U SAMOM CENTRU GRADA POGODAN ZA KAFIC, TRGOVINU, URED... SA POGLEDON NA NERETVU KONTAKT USBOTOM I NED. NA BR. 063 315 345 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 960.400 KM, 148,00 m2 cca 6490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni objekat je površine 148 m2 i sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji iz jedne velike prostorije sa šankom, kuhinje sa izlazom na terasu i toaleta. Sprat se sastoji iz dvije prostorije i dva toaleta. Stambeni deo se nalazi na III etaži, površine....

 
 
 
  Zemljište, DERVENTA, 60.000 KM, 55000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa zemljistem i sumom u Derventi, pored Milica. Kuca je uknjizena, sadrzi sve potrebne papire, kao i svu potrebnu infrastrukturu, kao sto su: voda, struja, kanalizacija, kablovska, internet. Pored kuce su pomocni objekti, u vidu stale i garaze. Zemljiste je pogodno za....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 105.000 KM, 185,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca renovirana u maju 2011 godine. Useljiva odma. U sklopu kuce se nalazi i poslovni prostor sa 100 kvadratnih metara, pogodan za iznajmljivanje ili pretvaranje u stambeni prostor. U sklopu kuce se nalazi i velika garaza za dva auta i prostorom za ostavu,te jos tri prateca objekta(susara,....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 500.000 KM, 250,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Objekat pogodan za vikendicu ili mini ugostiteljski objekat na Pridolcima. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 140.000 KM, 68,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako ocuvan i osuncan dvosoban stan u ulici Armije BiH u Lukavcu. Dalje u tekstu procitajte par izdvojenih posebnosti stana: - odlicna orijentacija (jugoistok) - centralno gradsko grijanje (takodjer klimatiziran za tople ljetne dane) - dva balkona: jedna zatvorena lodja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 50.000 KM, 45,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekat je 45 kvadratna metra, sadrzi 5 prostorija + wc. U objekat se moze pristupiti sa vana i iz zgrade tako da se moze odvojiti da bude i stan i poslovni prostor. Kanalizacija i voda je u najboljem redu, kao i struja i plin. Ispred samog objekta postoji vise parking mjesta, dva....

 
 
 
  Kuća, LIVNO, 160.000 KM, 180,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u blizini centar gradaIma podrum, gornji kat na kojem se nalazi wc, spavaca soba, dnevni boravak i kuhinja, te ostava, dok na trecem katu se nalaze dvije sobe, veliki hodnik (pogodan za jos dvije spava�e sobe) i nezigradeni wc. Veliki parking ispred kuce. Cijena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 485.100 KM, 165,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 165 m2 i nalazi se na prizemlju. Sastoji se iz četiri kancelarije, servisnih prostorija, dva toaleta, kotlovnice i skladišnjeg prostora. Vanjska i unutrašnja stolarija sui drvene. Pod je keramika. Grijanje je na struju. Poslovni prostor je opremljen za....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 31,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja izuzetan jednosoban stan u Starom Gradu Jednosoban stan površine 31m2.Nalazi se na prizemlju stambene zgrade na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Safvet-bega Bašagića u Starom Gradu Stambena jedinica se sastoji....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 150.000 KM, 160,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Cijena po dogovoru. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u ul. Frana Supila u Banja Luci, ca. 2 minute hoda do Delta Planet. Kuca je na placu od 470m2,prilaz sa dvije strane,istok - zapad, prizemlje (kuhinja,spajz,ostava,dnevna soba,spavaca soba), potkrovlje dvije sobe i balkon,ali postoji mogucnost prosirenja za dodatne dvije....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 88)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni