• GoHome Professional
namješten pogodan 160 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten pogodan 160 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten pogodan 160 m2

  • Za upit "namješten pogodan 160 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 1.623 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 72000 KM
    • do 90000 KM (prosječna cijena)
    • do 100000 KM
    • do 900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TUZLA, 150.000 KM, 160,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Cijena po dogovoru. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 140.832 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2024.,

www.indomio.ba

Povoljno se prodaje useljiva i namještena kuća sa okućnicom u Bosanskoj Krupi, naselje Tećija - Dolovi. Kuća je udaljena od samog centra grada par minuta vožnje autom, nedaleko od autobusne stanice i kružnog toka u gradu. Kuća je sa izgrađena u tri etaže sa urednim priključcima struje....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 144.000 KM, 160,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 80.000 KM, 159,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u niskom prizemlju, sve ukupne povrsine 159m2 + 30m2 supe koje cine dio stana ali ne ulaze u cijenu. Prostor osim za zivljenje pogodan i za poslovne prostore, kancelarije, stamparije, ordinacije..itd. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 485.100 KM, 165,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 165 m2 i nalazi se na prizemlju. Sastoji se iz četiri kancelarije, servisnih prostorija, dva toaleta, kotlovnice i skladišnjeg prostora. Vanjska i unutrašnja stolarija sui drvene. Pod je keramika. Grijanje je na struju. Poslovni prostor je opremljen za....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Na upit, 165,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca u samom centru Grada Bihaca, koja se sastoji od tri stambene etaže; prizemlje + prvi sprat + potkrovlje. Površina u tlocrtu je 55m² . Prizemlje se sastoji od kuhinje sa trpezarijom, jedne sobe i kupatila. Pogodno je za iznajmljivanje. Na prvom spratu se nalazi veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 170.000 KM, 149,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Lemond nekretnine vam nude kuću nedaleko od centra Čapljine. Kuća ima 300m² stambenog prostora. Sastoji se od 2 kata i podkrovlja. Prvi kad je uređen te se sastoji od 2 sobe, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje te garaže i podruma. Drugi kat ove kuće nije uređen te je pogodan za gradnju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 960.400 KM, 148,00 m2 cca 6490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni objekat je površine 148 m2 i sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji iz jedne velike prostorije sa šankom, kuhinje sa izlazom na terasu i toaleta. Sprat se sastoji iz dvije prostorije i dva toaleta. Stambeni deo se nalazi na III etaži, površine....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)