• GoHome Professional
nekretnine FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE podrum - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • nekretnine FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE podrum - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE podrum

  • Za upit "nekretnine federacija bosne i hercegovine podrum" pronađeno 1 288 nekretnina - prosječna cijena 2.168 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, KAKANJ, 158.000 KM, 220,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 62,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 15. spratu (predzadnji) Uniprometove zgrade u ulici Marka Marulića. Kako je orijentacija stana zapadna, stan je vrlo sunčan, svijetao i pozitivan. Stan posjeduje i klimu ukoliko neko ipak želi da se rashladi tokom sunčanog perioda, kao i samoregulaciju grijanja tokom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 155.555 KM, 150,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na dve etaze, 150m2, na placu od 1000m2, sa pomocnim objektom, garazom, bunarom, ljetnjom kuhinjom, renoviran krov, prozori Kuca je bez tereta, nije pod hipotekom, papiri svi cisti, gradjevinska dozvola i sve ostale potrebne dozvole. Blizu bojnicke petlje, skola u blizini,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Super luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra opremljen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 170.000 KM, 149,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Lemond nekretnine vam nude kuću nedaleko od centra Čapljine. Kuća ima 300m² stambenog prostora. Sastoji se od 2 kata i podkrovlja. Prvi kad je uređen te se sastoji od 2 sobe, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje te garaže i podruma. Drugi kat ove kuće nije uređen te je pogodan za gradnju....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 130.000 KM, 86,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan -gradnja 2005 , lokacija izuzetna, dvosoban 70 m2 normalne visine + 16 m2 kosine (potkrovlje), balkon u krovu iznad Neretve (pogled na Neretvu, zelenilo, gradski bazen). Zgrada je smještena u mirnom okruženju. Dnevni boravak 23m2; velika kuhinja sa krovnim prozorom....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Bakšaiš, 89.250 KM, 35,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stolarija nova, parket u dobrom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 690.000 KM, 256,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Grad: Sarajevo Kvadrata: 256,45 Broj soba: 6 Broj spratova: 2 Vrsta grijanja: Plin Cijena: 690.000 KM (Ne $) / 350.000€ Kontakt: mb181970@gmail.com Godina izgradnje: 1990-1999 Vrsta poda: Parket Kanalizacija: Standardna Primarna orjentacija: Jugozapad Balkon ✅ Garaža ✅ Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 320.000 KM, 130,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Potrebna potpuna adaptacija. Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 449.000 KM, 65,00 m2 cca 6910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiran stan od 64 m2. Potrebno potpuno renoviranje. Nekada bio muzički studio. Stan se nalazi u prizemlju u ulici Vase Miskina kod Ekonomskog fakulteta u kvadrantu. Sve informacije na telefon 061549897 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Podrum Ostava....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.850 KM, 52,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju trosoban stan u izgradnji u Vogošći, Vrhunski trosoban stan i garaza i ostava! Cijena 2500 KM po m2 sa PDV-om. Sa stanom kupujete i ostavu po cijeni od 2.500 KM na minus jedan etaži, kao i parking garažno mjesto na -1 etaži....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 300.000 KM, 694,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dve kuće udaljenosti 6km od Turbeta, pored samog magistralnog puta. Veća kuća je 12x14m2 u osnovi a manja 6x8m2. Veća kuća ima dva lokala, dva sprata i potkrovlje a manja je na sprat. Okućnice ima 1000m2. Uz to imam 50duluma bukove šume i 20duluma zemlje. Dodatne informacije....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 220,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem obiteljsku kuću površine 220 m2 izgrađenu na parceli od 600 m2. Unutrašnjost kuće je podijeljena na dva zasebna stana sa unutrašnjim stepeništem, po izboru može se spojiti i u jedan stan. U sklopu kuće je garaža i natkrivena terasa površine 40 m2. Udaljenost od centra Čapljine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 196.000 KM, 240,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine cca 240 m2 (osnova cca 77 m2) i nalazi se na parceli površine 1980 m2. Kuća se sastoji od tri etaže i to od prizemlja, I sprata i potkrovne etaže. Prizemlje se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i kupatila. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 159.000 KM, 108,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je mezonet od 90qm koji je podjeljen na 2 sprata (45qm po spratu) i na suterenu ima jedna garsonjera sa kupatilom i kuhinjom od 18 qm. Ukupno je 108 qm. Stan je u kuci koja ima 3 vlasnika. Ima 2 balkona, podrum i parking pored kuce. Nalazi se pored policijske stanice na Grbavici.....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 75.000 KM, 55,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća je smještena u blizini centra grada i blizu glavne regionalne saobraćajnice. Locirana je uz samu ulicu ZAVNOBiH-a na broju 125, a odmah nasuprot kuće smješten je market 'Konzum'. Prilaz ovoj nekretnini je asfaltni put-cesta, a postoji mogućnost da se ulaz napravi i direktno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Mokušnice, 95.000 KM, 78,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u odličnom stanju, kuhinja po mjeri, kupatilo sa tuš kabinom plus poseban wc, klima, želuzine i trakaste na nekim prozorima, dva balkona Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u zgradi iz kruzni tok na GGM-u (kad se prođe ugostiteljska škola, pa preko ceste). Jedine dvije zgrade uz kružni tok (imaju narandžasta i siva). Stan je u sivoj zgradi ma petom spratu, dvoetažni je. Na prvoj etaži se nalazi hodnik, soba iz koje se penje na gornju etažu,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići Prodaje se stambeno-poslovna kuća od 156m2 stambene površine, spratnosti P+2 sa 7+ parking mjesta i zasebnom garažom na parceli ukupne....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 1.250.000 KM, 422,00 m2 cca 2960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na glavnom trgu u Velikoj Kladuši (Trg Mladih) preko puta robne kuće. Kuća je tlocrtne površine 120 m2, sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi poslovni prostor i kata sa stambenim prostorom. Iza kuće se nalazi gospodarski objekt površine cca 200 m2, a u dijelu gospodarske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 55,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Bistrik Kuća se nalazi u ulici Hafiza Ibrahima Trebinjca i izgrađena je na placu od 238 m2. Kuću čini podrum površine 33 m2 i sprat površine 55 m2 odnosno dvosoban stan. Kuća je u dobrom i funkcionalnom stanju, ima uređeno dvorište, otvoren pogled....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 47,00 m2 cca 3190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Struja Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAVIDOVIĆI, 180.000 KM, 60,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE – DVOSOBAN MODERNO UREĐEN STAN U CENTRU GRADA Prodaje se dvosoban moderno uređen stan na odličnoj lokaciji, neposredno uz rijeku i okružen zelenilom. Stan nudi savršen spoj mira i praktičnosti – sve što vam je potrebno nalazi se na svega 5 minuta hoda. Glavne karakteristike:....

 
 
 
  Kuća, SPILJANI, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi između škole i đžamije, na odličnoj poziciji. U blizini je rijeka Neretva, sa lijepim plažama i refting-om. Udaljena je od Konjica 7 km. Posjeduje 2 garaže i vrt. Jednokatnica sa 2 prostorjije u prizemlju, 2 podruma , 4 sobe na katu. i 2 balkon terase. Za sve dodatne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 380.000 KM, 110,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće i stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 300.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 260.000 KM
17.04.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Opis: Kuca sa dva odvojena stana.podrum basta.ostave.grijanje plin čvrsta goriva.Brdo DZamija 48.Pet minuta hoda do trolejbusa.carsije.principovog mosta obdaniste 50m.061132 664 .moze zamjena za manju nekretninu na moru. Hrvatska .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 410.000 KM, 82,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u suhom centru Grada!!! Stan je trosoban, ima 82 m2 a podrazumjeva: - veliki dnevni boravak; - veliku spavaću sobu; - malu spavaću sobu; - kuhinja sa trpezarijom; - hodnik; - toalet/kupatilo; - terasa; Stan je u solidnom stanju, te za osnovno stanovanje nisu potrebna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 46,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Adaptiran i namješten stan na Koševskom brdu, ugradbeni američki plakari, ugradbena kuhinja sa svim aparatima (ploča, pecnica, perilica suđa i rublja, frižider, mikrovalna), adaptirano kupatilo sa tuš kabinom, renovirana dnevna soba sa nedavno kupljenim namjestajen i svom elektronickom....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 150.000 KM, 350,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

u prizemlju je opremljen poslovni prostor,bila samostalna trgovinska radnja.plus u drugoj polovini prizemlja opremljen lokal bio kafic.uz kucu je garaza za kamion. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 170.000 KM, 76,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Maria Mikulica 31, trosoban, sredjen, bez posrednika. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, REPOVICA, 69.000 KM, 154,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Repovici kuća i zemljište su podijeljeni na 2 dijela (1/1) zasebni ulazi ukupna površina kuće je 2x 154m2 ( 4 stana po 2 sobe + 4kupaonice), podrumi 2 x 32m2 , zemljište 975+975=1950m2 17x9 na dva kata + podrumi ukupna cijena 69000 Eura (dogovor) ili 36000 Eura pojedinačno,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 155.000 KM, 62,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvo ipo soban stan, 62,54 kvadrata. Uknjižen, papiri svi uredni. Grijanje termo blok. Balkon postaklan. Stan je kupljen 2019. i kompletno namješten u stanu se boravilo tokom jedne godine maksimalno mjesec dana na godišnjem odmoru. Nije se puno kuhalo i stanovali su nepušači unutra.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Mokušnice, 125.000 KM, 70,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Bihaća, iza Konzuma, 70m2, 2 balkona-3 sobe-1 kupatilo-dvije zasebne supe(ostave) i vesh kuhinja u podrumu. Stan je pogodan i za poslovni prostor.Za vise informacija, kontakt na broj 061713888 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 70.000 KM, 169,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Bojnik Kuća se nalazi u ulici Mihaljevska u mirnom djelu naselja izgrađena na placu od 851 m2. Površina kuće je 169,3 m2, a čine je podrum, prizemlje i potrovlje. Objekat je izgrađen kvalitetno i u potpunosti je funkcionalan bez dodatnih ulaganja....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla, bliža okolica-Bukinje, prodajem kucu sa dva namjestena ,odmah useljiva stana, pogodno za dvije obitelji, dva priključka na struju i vodu, dvorišna zgrada i 4000 m2 okućnice. Sve je čisto vlasništvo 1/1 gruntovno i katastarski. Tel.oo385 98 181 0889 Cijena 49.000 eur Nekretnina....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, 115.000 KM, 90,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova vikendija unaselju Resnik .Sa odlicnim pogledom locirana na 1600 m2 kultivisanog zemljista (vocke, trava) u prizemlju dnevni boravak,banja i ogromna tersasa a na spratu 2 spavace sobe.Uz kucu jeljetnikovac sa velikim kaminim i prostrom zasjedenjem .Ravan prilaz sve....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla prodajem malo seosko imanje , kuća sa odvojena , namještena i odmah useljiva stana. Kuca ima dva prikljucka na struju i vodu. Ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu Svi su papiri uredni , vlasnistvo 1/1 cisto. Ima 4000 m2 okucnice, pogodno za dvieje obitelji Cijena 50.000 eur.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 166.500 KM, 90,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaja stanova u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u centru Zenice u ul Školska bb ( u blizini Suda i hotela Metalurg). Stanovi su luksuzno opremljeni od II do IV etaže sa liftom i ostavama u suterenu. Površine stanova od 80 do 130 m2. Cijena stanova....

 
 
 
  Stan, KOBILJAČA, 810.000 KM, 90,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na izuzetnoj lijepoj lokaciji koja je poznata kao vikendaško naselje prodaje se uknjižena vikendica koja je u Z.K. uknjižena kao stambeni objekat. Okućnica od 1615 m2 je uglavnom ravnog terena na kojem se nalazi bunar. Za mlade i starije ljude idilično mjesto za odmor i rekreaciju....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 588.000 KM, 86,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Jedna stan se nalazi u prizemlju a drugi je na I spratu manje stambene zgrade. Stan na prizemlju je površine 30,6 m2 dok je stan na I spratu upisane površine 56m2 a stvarne kvadrature 75 m2. Stan na prizemlju sastoji se iz hodnike, kuhinje, trpezarije, kupatila i dnevnog boravka.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 97.000 KM, 54,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 801)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni