• GoHome Professional
nekretnine SARAJEVO roh-bau klima - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine SARAJEVO roh-bau klima - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SARAJEVO roh-bau klima

  • Za upit "nekretnine sarajevo roh-bau klima" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 819 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • do 65000 KM
    • do 81000 KM (prosječna cijena)
    • do 98000 KM
    • do 819 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.900 KM, 400,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje Vilu u Roh-Bau fazi sa građevinskom dozvolom na Poljinama, opština Centar - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom, udaljeno svega 4,3 kilometara ili 10 min. vožnje od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 87,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju poslovni prostor u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Pofalići u ulici Kolodvorska. Poslovni prostor je površine 87,5 m2 i nalazi se na I spratu stambeno poslovne zgrade sa liftom. Poslovni prostor je u Roh Bau fazi. Nalazi se na veoma atraktivnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 155,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prestizan Penthouse u NOVOGRADNJI! Prodaju se penthouse, površine od 155 m2, u novoizgrađenoj stambenoj zgradi Veneto Otoka. Stan se sastoje od dnevnog boravka, spavaćih soba, kuhinje, kupatila, toaleta, predsoblja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 575,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor na super lokaciji Dolac Malta Prodaje se poslovni prostori površine od 2x po 600m2 u Lameli A i Lameli B u stambeno-poslovnoj zgradi novije gradnje (Pr+5). Poslovni prostori se....