• GoHome Professional
nekretnine bosanska gradiška do 1100 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine bosanska gradiška do 1100 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine bosanska gradiška do 1100 km/m2

  • Za upit "nekretnine bosanska gradiška do 1100 km/m2" pronađeno 80 nekretnina - prosječna cijena 622 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 200 m2
  •  Po cijeni
    • 1000 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1100 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 70000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 81.000 KM, 75,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju – visoka prizemnica u mjestu Gornji Podgradci ; G.podgradci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 198.000 KM, 180,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 300.000 KM, 274,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Obradovac .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bosanska gradiška do 1100 km/m2'
287.000 KM
180.000 KM
79.700 KM
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 103.000 KM, 100,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu u naselju Lipovaca! Kompletno zavrsena i namjestena,(ukljucujuci i sav namjestaj)! Kuca je gradena 2007,posjeduje kompletnu dokumentaciju! Gradena je po najnovijim standardima - Komerling stolarija, 7cm vanjska izolacija itd.itd. 53.000 EUR-a! Nekretnina posjeduje....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 194.000 KM na 184.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 184.000 KM, 180,00 m2 cca 1020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 194.000 KM
10.04.2026 - 184.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Centar; Grad Gradiška .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 53.000 KM, 53,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno svega 2.6 km od Nove Topole. Cijena je 60 hiljada km, za ostale informacije zvati na 066126022 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, POVOLJNO. Centar, Bosanska Gradiška, 53 m2. Kontakt: 00385 98 1769440 ili dea.daliz@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 70.000 KM, 70,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

na prodaju seosko domacinstvo sa pomocnim objektima,uz to ide 16 duluma zemle koja je us magistralni pur i jednom je komadu.Povoljno.tel.003816567322 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno samo 2.6 km od Nove Topole koja nudi mnoge sadržaje: ambulanta, apoteke, škola, vrtići, policijska stanica, pošta, marketi, cvjećare, kafići, benzinske pumpe, banke, itd. Imanje čine: Odmah useljiva kuća od 60 m², zidana od sitne cigle....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 80,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE LIJEPA PORODIČNA KUĆA U GORNJIM POTKROVICIMA ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 65.000 KM, 68,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU: kuća, pomoćni objekat i 2500m2 obradive zemlje. Cijena: 65 000 km. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 57.000 KM, 60,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO! POVOLJNO! POVOLJNO! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 65.000 KM, 70,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju seosko imanje u selu Bistrica, u neposrednoj blizini regionalnog puta Gradiška – Dubica, što omogućava odličnu povezanost, a ipak pruža dovoljno privatnosti i seoskog mira. Okruženo zelenilom i prostranim parcelama, imanje je idealno za porodični život, poljoprivredne aktivnosti....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem komplet namjestenu Kucu. Kuca je gradjena 2010 godine, postoji fasada, izolacija, nov namjestaj, sve je provedeno. Papirologija je uredna. Na prizemljom postoji veliki dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom, kupatilo i spajz. A na spratu su 3 spavace i kupatilo. Kuca se nije....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 49.000 KM, 53,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO prodajemo stan od 53 m2 u centru Bos.Gradiške. Kontakt: dea.daliz@gmail.com ili +385 98 1769440 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 133.000 KM, 144,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Catrnja .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 166.000 KM, 180,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Centar .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 91,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KOMPLET RENOVIRANA IMA VELIKO DVORISTE VOCNJAK NALAZI SE NA UGLU IMA DVA PRILAZA EKSTRA LOKACIJA I KUCA Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 75.000 KM, 86,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Uz stan ide i ostava povrsine 12 m2. Zvati na 065 217 309 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 358.000 KM, 411,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća – top lokacija .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 135,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE PRODAJE PORODIČNU KUĆU U BOK JANKOVCU, GRAD GRADIŠKA ; Bok Jankovac; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 47.000 KM, 55,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodam kuću s okućnicom i šupom,drvarnicom,cjena po dogovoru Zvati na brojeve 00386-40-894-703 00386-70-330-621 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 88,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Rovine .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca 10x10, spretnica,lijepljena, zadnja u nizu. Kuca ima veliku dnevnu sobu,kuhinju, dva kupatila,ostavu,cetiri spavace sobe,dva balkona, dvoriste ispred i iza kuce i tavan. Kuca se nalazi kod salona namjestaja Inga,tj. prekoputa nekadasnje Begine mesnice. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kucu za manji stan u Gradiski.Kuca se nalazi 1.5 km od ulaza na novi auto put za B.Luku ,na rijeci Jablanici.Kuca je uplanjena i u potounosti ogradjena.Asfaltni put sa glavne ceste do kuce , garaze , pusnice i pecenjare.U dvoristu se nalaye desetine borova i....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajeem kuću u blizini Gradiške, 2,5 km od centra grada kuća ima četiri sobe, dva kupatila, dva namještena sprata, ppotkrovlje nije završeno, ostavu, dvorišnu zgradu, garažu, šupu za drva, dva ulaza u dvorište, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 178.000 KM, 208,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Dubrave .

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 181,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2024.,

www.realitica.com

PRODAJEM ZEMLJIŠTE ODLIČNO ZA STAMBENO-POSLOVNI ILI POSLOVNI OBJEKAT. ; Gradiska .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 139.000 KM, 168,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

GRADISKA, DUBRAVE, kuca na prodaju na atraktivnoj lokaciji uz magistralni put Gradiska-Banjaluka, 5 km do Gradiske. Velicina kuce 168 m² i nalazi se na parceli 5 117 m². Ima uredjene zidane pratece objekte i garazu. Kuca je pogodna i za lokal, ima visoki strop 286 cm i može da se....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 56.500 KM, 68,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća u Rogoljima? .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kucu u B.Jankovcu 10x10 sa podrumom+zgrada na 4000m2 placa+7000m2 zemlje prodajem. Kuca je useljiva ima gradjevinsku i svi papiri uredni. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 88.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 88.000 KM, 111,00 m2 cca 790 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.11.2024 - 98.000 KM
28.09.2025 - 102.000 KM
03.12.2025 - 110.000 KM
10.04.2026 - 88.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 3221m2, u Rovinama, Gradiška, uz glavni put, na lijevoj strani idući prema gradu u blizini Rapić d.o.o. PJ Farmofit. ; Rovine .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 404.000 KM, 524,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju kuću u Gradišci top lokacij Naselje Laminci-Brezici Opština Gradiška uz magistralni put Gradiška - Banja Luka. .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 200,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Obradovac .

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 130.000 KM na 113.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 113.000 KM, 154,00 m2 cca 730 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.07.2025 - 130.000 KM
29.04.2026 - 113.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 40.000 KM, 56,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa 5000m2 zemlje u Gradiškoj u naselju Mačkovac. Za sve dodatne informacije nazovite na: tel: 065/426-423 ili na tel: +38640818419 Slike će doći za kojih par dana Lp! Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 85.000 KM, 73,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 457m2, u Gradišci, uz glavni put, na lijevoj strani idući prema gradu na oko 800m udaljeno od novog Centruma. Kuća je površine cca 73m2 sa dva pomoćna objekta (38m2 i 15m2). U sklopu placa je i pušnica i drvarnica sa još nekim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodam kuću sa okućnicom.Lepa lokacija. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 112.000 KM, 160,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2026.,

www.realitica.com

? RIJETKA PRILIKA – Porodična kuća na placu 3700m2 (Šor, Gradiška) ; Donji Podgradci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dva poslovna prostora, uredna dokumentacija Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 66.700 KM, 96,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Gornji Podgradci .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 80)

<< <1 2> >>